عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

آمار دانلود اینستاگرام در فروشگاه گوگل پلی به یک میلیارد رسید!
۷ شهریور ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

در فروشگاه بزرگ گوگل پلی تنها چند اپلیکیشن به آمار دانلود بیش از یک میلیارد رسیده‌اند؛‌ برخی از این برنامه‌ها ساخته گوگل و برخی دیگر مربوط به سرویس فیس بوک هستند. حالا طبق گزارش‌های اخیر، اپلیکیشن دیگری از فیس بوک موفق شد به آمار یک میلیارد دانلود دست پیدا کند؛ آمار دانلود اینستاگرام بالاخره به این عدد رویایی رسید.

سرویس اینستاگرام حدود چند سال قبل رسما کار خود را آغاز کرد. شروع جدی و طوفانی این شبکه اجتماعی آنقدر قابل توجه و مهم بود که سران محبوب‌ترین شبکه اجتماعی جهان – فیس بوک – به سرعت آن را خریداری کردند.

Instagram چهارمین اپلیکیشن فیس بوک به حساب می‌آید که به آمار دانلود یک میلیاردی رسیده است. سه اپلیکیشن دیگر به ترتیب برنامه اصلی فیس بوک، مسنجر واتس اپ و مسنجر فیس بوک هستند. حالا اینستاگرام با رسیدن به این آمار، مطمئنا دوران درخشانی را پیش روی خود می‌بیند.

البته توجه داشته باشید که آمار دانلود اینستاگرام به معنای تعداد واقعی کاربران آن نیست؛ طبق تحقیقات صورت گرفته، آمار دقیق کاربران این شبکه اجتماعی ۵۰۰ میلیون کاربر است. بنابراین در زمینه آمار دقیق کاربران این شبکه نمی‌توان اظهار نظر قطعی داشت.

 

آمار دانلود اینستاگرام

برنامه Instagram حالا نوزدهمین اپلیکیشنی است که در فروشگاه گوگل پلی به آمار دانلود یک میلیاردی دست یافته است. با توجه به محدودیت برنامه‌هایی با این آمار بالای دانلود در فروشگاه گوگل، می‌توان به اهمیت و محبوبیت اینستاگرام نزد کاربران پی برد.


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید