عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

آموزش گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی و تبلت اندرویدی
۲۲ دی ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

سیستم عامل اندروید امروزه به عنوان یکی از پر طرفدار ترین سیستم های موجود بر روی گوشی های اندرویدی است ، یکی از دغدغه های کاربران گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی اندرویدی است ، برای اینکار روش های مختفی وجود دارد که ما راحت ترین روش ها را برای شما عزیزان آموزش خواهیم داد پس با ما همراه باشید.

 

روش نخست استفاده از شورتکد های گوشی

برای گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی شما می توانید با کمک گرفتن از شورتکد های مخصوص هر گوشی از صفحه دسکتاپ یا هر صفحه ای در گوشیتون عکس بگیرید.شورتکد ۱ : شورتکد اول برای گوشی های اندرویدی استفاده از شورتکد دکمه Home+-Volom هست شما با گرفتن همزمان دکمه خانه و ولوم منفی از دستکتاپ گوشیتون عکس بگیرید.

شورتکد ۲ : شورتکد دوم برای گرفتن عکس از دستکتاپ گوشی های اندروید استفاده از دکمه منفی ولوم بعلاوه دکمه قفل صفحه نمایش است . این شورتکد هم در برخی دیگر از گوشی ها و تبلت های اندرویدی قابل انجام می باشد.

این نکته را توجه داشته باشید که این دو روش را انجام دهید هر کدام پاسخ نداد روش دیگر مطمئنا برای گرفتن عکس از دسکتاپ کارساز خواهد بود .

روش دوم استفاده از اپلیکیشن های کاربردی

دومین روش برای گرفتن عکس از دسکتاپ گوشی های اندرویدی استفاده از اپلیکیشن های اندرویدی برای این کار هست .از اپلیکیشن های اندرویدی مفید برای اینکار می توان به اپلیکیشن اندرویدی  Screenshot و  Screenshot Easy اشاره کرد . شما می توانید این اپلیکیشن های مفید اندرویدی رو از لینک های زیر دانلود نمایید.

دانلود از گوگل پلی : Screenshot

دانلود از گوگل پلی : Screenshot Easy


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید