موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

اطلاعات و تصاویر جدید اپیزود سوم بازی Hitman

استودیو «آی او اینترکتیو» (IO Interactive) اعلام کرد که اپیزود سوم بازی Hitman که مراکش نام دارد در روز ۳۱ مِی (۱۱ خرداد) منتشر می‌شود. این اپیزود، دنباله اپیزودهای قبلی است که در پاریس و سپینزا اتفاق افتادند اما این بار در مراکش به انجام ماموریت‌هایتان می‌پردازید.

«تراویس باربور» (Travis Barbour)، مدیر ارتباطات استودیو IO، در پست از پلی‌استیشن بلاگ گفت:

ما می‌دانستیم که مراکش را باید فوق‌العاده خلق کنیم، بنابر این تیم ما تصمیم گرفت تا مکانی بسازد که سرشار از زندگی و کارهایی که در بازی می‌توانید انجام دهید باشد.

مراکش به نحوی ساخته شده تا کوچه‌های تو در توی زیادی داشته باشد و بازیکنان در هنگام پیشروی می‌توانند از دیدن سایبان‌ها و پشت بام‌های به هم پیوسته مشهور مراکش لذت ببرند.

در اپیزود مراکش دو هدف که بخشی از ماموریت Gilded Age را تشکیل می‌دهند دارید که باید از بین ببرید. یکی از آن‌ها بانکدار خصوصی می‌باشد که کلاوس استراندبرگ نام دارد و در ساختمان اداره کنسول گری خود را پنهان کرده و دیگری ژنرال رضا زیدان است که به‌وسیله یک جوخه از نگهبانان در مرکز شهر احاطه شده است.

باربور درباره هدف‌ها می‌گوید:

رسیدن به هر دو هدف کار دشواری خواهد بود و به سزای اعمال رساندن هر یک از این شخصیت‌ها دقایق جذابی را در بازی به وجود می‌آورد.

علاوه بر ماموریت‌های اصلی، اپیزود مراکش محتوای بیشتری مانند چالش‌ها و فرصت‌های جدیدی را به بازی اضافه کرده است. و در بازی هدف‌ها و قراردادهای بیشتری برای رسیدگی وجود خواهد داشت.

تصاویر جدیدی هم از این اپیزود منتشر شده است که در ادامه مشاهده می‌کنید:

مراکش اپیزود سوم بازی Hitman به حساب می‌آید. اگر سیاست قیمت گذاری استودیو مانند اپیزود قبلی باشد، انتظار می‌رود که این اپیزود جدید هم برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی ۱۰ دلار قیمت داشته باشد؛ همچنین می‌توانید کل بازی را که شامل ۶ اپیزود خواهد بود، به قیمت ۶۰ دلار تهیه کنید.