موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

انتشار تصاویر نسخه نقره ای رنگ گلکسی اس ۷ اج

به نظر می رسد که تا روز دوم اسفند که سامسونگ رسما از پرچم داران جدید خود در MWC 2016 رونمایی خواهد کرد، هر روز شاهد انتشار اخبار، تصاویر و اطلاعات جدیدی از این اسمارت فون ها باشیم.امروز هم تصاویری از نسخه خاکستری رنگ گوشی سامسونگ گلکسی اس ۷ اج منتشر شده است.

وب سایت SamMobile جدیدترین تصاویر رندر شده نسخه خاکستری رنگ گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ اج سامسونگ را منتشر کرد. انتظار داریم که این گوشی در سه رنگ خاکستری، مشکلی و طلایی عرضه شود، اما با این وجود به منظور کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با تنوع رنگی آن باید تا زمان رونمایی رسمی از این گوشی صبر کنیم.

گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ سامسونگ از صفحه نمایشی ۵٫۱ اینچی با وضوح تصویر ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل بهره‌مند می‌شود و نمایشگر گوشی هوشمند گلکسی اس ۷ اج صفحه نمایشی ۵٫۵ اینچی خواهد بود. همچنین پیش بینی می‌شود که باتری گلکسی اس ۷ سامسونگ ظرفیت و توان ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعتی را ارائه کند. در هر صورت برای کسب اطلاعات رسمی مرتبط با این دو محصول باید ۱۰ روز دیگر صبر داشته باشیم.براساس برنامه اعلام شده ، گلکسی اس ۷ ( Galaxy S7 ) و گلکسی اس ۷ اج ( Galaxy S7 Edge) سامسونگ در روز بیست و یکم ماه فوریه ( دوم اسفند ) معرفی خواهند شد.

samsung-galaxy-s7-edge galaxy-s7-galaxy-s7-edge-1

منبع: sammobile