عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

انتشار نتایج بنچمارک نکسوس ۵ در سال۲۰۱۵
۲۵ تیر ۱۳۹۴|
0 نظر
مستر ایرونــیا

انتشار نتایج بنچمارک نکسوس ۵ در سال۲۰۱۵,نتایج بنچمارک نکسوس ۵ در سال۲۰۱۵,بنچمارک نکسوس ۵,بنچمارک انتوتو,ال‌جی,Galaxy s6,NEXUS 6,سات خبری موبایلستان

به گزارش سایت خبری موبایلستان به نقل از سایت زومیت در خصوص انتشار نتایج بنچمارک نکسوس ۵ در سال۲۰۱۵ خبر داده است، در سال گذشته‌ی میلادی میزو ام‌ایکس ۴ با امتیاز ۴۷/۷۶۵ در وبسایت بنچمارک انتوتو جایگاه اول را با اختلاف کمی نسبت به نکسوس ۶ که امتیاز ۴۷/۰۷۹ را کسب کرده بود، به خود اختصاص داده بود. با شروع سال ۲۰۱۵ Galaxy s6سامسونگ با امتیاز ۶۸/۱۵۷ جایگاه اول را به نام خود ثبت کرده است. این بار به نظر می‌رسد ادامه‌ی نبرد، پادشاه جدیدی را به تخت صدرنشینی نشانده است. نکسوس ۵ (۲۰۱۵) با کسب امتیاز خیره‌کننده‌ی ۸۵/۵۳۰ صدرنشین جدید امتیازات بنچمارک انتوتو نام گرفته بوده است. با توجه به این که این گوشی که تا به امروز معرفی نشده بود، نتایج حاصل نیز فعلاً در حد شایعه می باشند. اما با توجه به امتیاز انتوتوی بسیار بالا، به نظر می‌رسد نکسوس ۵ (۲۰۱۵) از اسنپدراگون ۸۲۰ بهره خواهد برد. در اوایل سال نیز نتایج بنچمارک اسنپدراگون ۸۲۰ فاش شده بودند.

Nexus5-2015-benchmark1

شایعات نشان از ساخته شدن یکی از دو گوشی نکسوس امسال توسط ال‌جی خبر داده اند. تنها خبری که غیر از امتیاز انتوتو در دست داریم این، که این گوشی براساس ال‌جی جی ۴ طراحی نخواهد شد.

منبع : zoomit.ir

 


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید