موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

 

انفجار گلکسی نوت ۷ این بار باعث خسارت ۱۴۰۰ دلاری به یک هتل شده است!

پس از انتشار اخبار زیادی مبتنی بر انفجار گلکسی نوت ۷ به هنگام شارژ شدن و نگرانی‌ها در مورد آن، باز هم گزارشات جدیدی در این زمینه منتشر شده که نشان می‌دهد باتری یک گلکسی نوت ۷ دیگر نیز به هنگام شارژ شدن، منفجر شده است! به نظر می‌رسد که این بار علاوه بر دارنده این دستگاه، هتلی که این فرد در آن اقامت داشته نیز دچار خسارت ۱۴۰۰ دلاری می‌شود.

این شهروند استرالیایی در صفحه مربوط به خود در شبکه اجتماعی Reddit، اذعان داشته که گلکسی نوت ۷ جدید وی هنگام شارژ شدن و زمانی که بیدار نبوده، منفجر شده که به هنگام شنیدن صدای آن، از خواب پریده و متوجه سوختگی فرش شده و برای خاموش کردن آن، دست خود را سوزانده است. این انفجار به صورت کلی دستگاه را سوزانده و حتی او قادر به خارج کردن کارت حافظه و یا سیم کارت خود نیز نبوده است. همچنین وی اشاره کرده که برای شارژ کردن دستگاه خود از شارژر اصلی و کابل آن استفاده نموده تا هیچ مشکلی از این بابت وجود نداشته باشد چرا که بسیاری از سازندگان اعلام کرده‌اند که هر دستگاهی باید با شارژر اصلی آن شارژ شود و اگر از دیگر شارژرها استفاده شده و مشکلی رخ دهد، آنها پاسخگو نخواهند بود.

 

البته نباید تصور کنید که سامسونگ نسبت به این موضوع بی توجه بوده، بلکه این شهروند با مراجعه به یکی از فروشگاه‌های این شرکت، علاوه بر دریافت یک دستگاه جدید، از اقدام سامسونگ برای پرداخت خسارت هتل نیز خبر داده که نشان می‌دهد سامسونگ برای حفظ آبروی برند خود، تلاش زیادی دارد. پیشتر نیز اعلام شده بود که سامسونگ با پرداخت هزینه یک میلیارد دلاری، تمامی دستگاه های آسیب‌دیده گلکسی نوت ۷ را فراخوانده بود.

 

منبع :Ubergizmo

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار