موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

بازی‌های جدید استودیو راک‌استار به زودی رونمایی خواهند شد

امروز شرکت Take-Two Interactive اعلام کرد سازنده عناوین تحسین شده و محبوب GTA V و Red Dead Redemption، یعنی استودیو خلاق «راک‌استار گیمز» (Rockstar Games) سخت در تلاش است تا از بازی‌های جدید خود رونمایی کند. با گیم‌شات جهت دریافت اطلاعت بیشتر در رابطه با بازی‌های جدید راک‌استار همراه باشید. این خبر از جدیدترین گزارش درآمد شرکت منتشر شده و با توجه به اینکه نمایشگاه E3 به زودی آغاز خواهد شد، زمان‌بندی Take-Two جهت انتشار این خبر جالب توجه به نظر می‌رسد. این شرکت در گزارش ذکر شده اعلام کرد:

راک استار گیمز به سختی در حال کار بر روی پروژه‌های جدید و هیجان انگیز بوده که به زودی رونمایی خواهد شد.

ناشر اطلاعات بیشتری در رابطه با این عناوین منتشر نکرده، اما مدیر عامل Take-Two آقای «کارل اسلاتوف» (Karl Slatoff) در یکی از گزارش‌های درآمد شرکت اشاره کرده بود که شرکت روی یک IP جدید کار می‌کند تا تنوع کارهای خود را افزایش دهد. با این حال هنوز مشخص نیست که بازی‌های جدید راک استار مربوط به IPهای جدید بوده یا دنباله‌ای بر عناوین محبوب شرکت خواهند بود.

رئیس امور مالی Take-Two خانم «لانی گلدشتاین» (Lanie Goldstein) نیز اعلام کرده بود Take-Two قصد دارد یک تقسیم درآمد ۷۵ به ۲۵ درصدی میان ۲K Games و راک‌استار در سال مالی ۲۰۱۷ داشته باشد. این موضوع می‌تواند نشان دهنده این باشد که بازی جدید راک استار در سال مالی جاری منتشر نخواهد شد.

علاوه بر این، اشتراوس زلنیک (Strauss Zelnick) چندی پیش اعلام کرد شرکت Take-Two از تمامی عناوین خود در سال مالی جاری رونمایی کرده و در فهرست منتشر شده عنوانی از استودیو راک‌استار گیمز به چشم نمی‌خورده است.

وی چندی پیش نیز اعلام کرد شرکت برای نمایشگاه E3 برنامه‌های بزرگی را دارد. در ماه آوریل امسال نیز تصویری از یک نقشه که گمان می‌رود نقشه بازی Red Dead Redemption 2 باشد در فضای مجازی لو رفته و نشان داد این بازی رونمایی نشده ممکن است نقش پیش درآمدی بر نسخه اول باشد.

در حال حاضر بایستی تا نمایشگاه E3 2016 منتظر مانده و ببینیم که آیا شرکت Take-Two از بازی‌های جدید راک‌استار رونمایی خواهد کرد یا خیر.