عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

بازی Batman Arkham Knight Game of the Year Edition در آمازون آلمان فهرست شد
۱۰ خرداد ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

طبق جدیدترین فهرست منتشر شده در شعبه آلمان فروشگاه آمازون، ممکن است ویرایش Game of the Year بازی Batman: Arkham Knight در حال آمادسازی باشد. این فهرست را که وبسایت معتبر DualShockers در آمارون آلمان پیدا کرده است و در شعبه آمریکا و بریتانیا این فروشگاه قابل مشاهده نمی‌باشد؛ خبر از انتشار بازی Batman: Arkham Knight Game of the Year Edition در ماه ژوئن را می‌دهد. با گیم‌شات در ادامه مطلب همراه باشید.در صورت صحت وجود بازی Batman: Arkham Knight Game of the Year Edition و دنبال کردن فرمول ویرایش‌های Game of the Year، می‌توانید انتظار تعداد زیادی بسته الحاقی و محتوای اضافی را از این عنوان عنوان داشته باشید.

شرکت سرگرمی‌های برادران وارنر همچنان بازی Batman: Arkham Knight Game of the Year Edition را رسما تایید نکرده است، بنابراین این خبر فعلا به صورت شایعه قلمداد می‌شود.

تصویری از باکس آرت بازی Batman: Arkham Knight Game of the Year Edition در آمازون آلمان

بازی Batman: Arkham Knight Game of the Year Edition

با این حال در گذشته نیز هر دو عنوان Batman Arkham قبلی ساخته شده توسط استودیو «راک‌استدی» (Rocksteady)، یعنی Arkham Asylum و Arkham City یک نسخه Game of the Year را دریافت کرده بودند.

در صورتی که بازی Batman: Arkham Knight Game of the Year Edition در ماه ژوئن منتشر شود، این بازی تنها عنوان Arkham نخواهد بود که در طول ماه مذکور منتشر خواهد شد، چرا که Batman: Return to Arkham نیز در راه بوده که دو نسخه بازسازی شده Arkham Asylum و Arkham City را در انجین آنریل ۴ را در خود دارد و در تاریخ ۲۶ ژوئن برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع: GameSpot


برچسب ها
مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید