موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

بازی PES 2017 رسما تایید شد

ساعاتی پیش کونامی نخستین تصاویر رسمی را از بازی PES 2017 منتشر کرد. همچنین اذعان داشت که بازی مانند رویه همیشگی سری در پاییز سال جاری در دسترس خواهد بود. PES 2017 نیز از موتور Fox Engine، یعنی موتوری که نسخه قبلی نیز با آن ساخته شد، استفاده می‎نماید.

سیستم جدیدی به بازی اضافه شده که Real Touch نام دارد. کونامی در توضیح این سیستم گفت که نوعی باز تولید و بهینه ساز نسبت به سیستم پاس‎دهی در دریافت و کنترل است.

Real Touch در اصل نوعی شبیه ساز برای اشکال پیچیده توپ، کنترل و حرکات مختلف انجام شده است که توسط بازیکنان حرفه‌ای به خوبی مورد استفاده قرار می‎گیرد. همچنین یک سیستم Precise Pass جدید نیز وجود دارد که به Real Touch در تعیین و دقت یک پاس کمک می‎نماید.

در ادامه گفته شد:

حرکت توپ وابسته به موقعیت بازیکن و هدف از پیش تعیین شده برای دقت در پاس‌کاری است که در کل، یک احساس واقع گرایانه و هیجان انگیز به بازی اضافه می‎نماید.

 

pes_2017-2

 

pes_2017-1

 

جدید ترین نسخه سری PES در پاییز سال جاری برای رایانه‎های شخصی و کنسول‎های نسل هشتمی منتشر می‎شود. شایان به ذکر است که کونامی اطلاعات بیشتری را تا کمتر از یک ماه دیگر در مراسم E3 2016 منتشر خواهد کرد.