موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

برند لومیا به طور کلی از فروشگاه آنلاین مایکروسافت در آمریکا ناپدید شد!

مایکروسافت به شکل مرموز و ساکتی برند لومیا (Lumia) را از بخش فهرست محصولات خود کنار گذاشته و بخش آموزشی (Educational) را جایگزین آن کرده است. البته خوشبختانه تمامی اطلاعاتی که در آن بخش وجود داشتند هنوز پاک نشده اند، و با کلیک کردن بر روی گزینه “ویندوز فون” در بخش “دستگاه ها” (Devices) در منوی پایینی صفحه اصلی قابل دسترسی هستند.

 

 

هنوز مشخص نیست که دقیقاً چه زمانی این تغییر در فهرست محصولات مایکروسافت به وجود آمده، ولی حدس می زنیم که زمانی بین ۶ تا ۱۱ آگوست این اتفاق رخ داده باشد. البته بخش انگلستان وبسایت مایکروسافت هنوز گزینه “تمامی ویندوز فون ها” را در خود جای داده است.

 
ما هنوز نمی دانیم که این تغییر چه بر سر برند لومیا خواهد آورد، اما اگر قرار باشد شایعات قبلی به حقیقت بپیوندند، باید بگوییم که چیز خوبی در انتظار این برند نخواهد بود. این تغییر به وجود آمده و حذف برند لومیا از بخش آمریکای وبسایت مایکروسافت توسط چشمان تیزبین یکی از کاربران MSPower به نام Mark دیده شده و سپس گزارش شده است.

منبع: Phone Arena

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار