موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

فاش شدن عکسی از صفحه‌کلید گوشی آندرویدی بلکبری,صفحه‌کلید گوشی,کیبورد موبایل,بلکبری آندروید,QWERY KEYBOARD,Blackberry,سایت خبری موبایلستان

بلک بری و برنامه های آتی برای سال جدید

کمپانی بلک بری سال های زیادی را صرف آماده سازی و بهبود مرحله به مرحله سیستم عامل خود نمود و حال به نظر می آید که زمان آن رسیده تا با آن خداحافظی کند، هر چند احتمال دارد که در آینده باز هم شاهد ورود دیوایس یا دیوایس هایی با این سیستم عامل به بازار باشیم و روی آوردن کانادایی ها به اندروید الزاماً به معنی ترک BB10 نیست.

مدیر عامل کمپانی بلک بری آقای John Chen در لاس وگاس در مصاحبه ای اعلام نمود که این کمپانی در سال ۲۰۱۶ یک یا دو موبایل اندروید دیگر را نیز در برنامه تولید دارد البته ورود هر محصول جدیدی به بازار منوط به استقبال کاربران از محصول یا محصولات پیشین خواهد بود.

با توجه به فروش قابل قبول Priv و امید مسئولین بلک بری به ادامه و بهبود این روند به نظر ورود دومین محصول اندروید این کمپانی که بر اساس شایعات با نام Vienna شناخته می شود محرز می آید، هر چند هنوز نمی توان از این مسئله مطمئن شد.

به گفته Chen روند فروش Priv احتمال سوددهی بلک بری در ۲۰۱۶ را مطرح نموده و افقهای روشنی را پیش روی سهام داران این کمپانی قرار داده است.