موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

بنچمارک کارت گرافیگ قدرتمند GTX 1070 منتشر شد

بنچمارک کارت گرافیگ GTX 1070 منتشر شد و نتایج حکایت از پردازنده‌ی گرافیکی قدرتمندی می‌کند. اوایل ماه جاری کمپانی انویدیا از نسل جدید کارت‌های گرافیگی خود پرده برداری کرد. در ساخت این نسل جدید از معماری جدیدی به ‌نام پاسکال استفاده شده است.

معماری که بنا به ادعای این کمپانی جهش عظیمی در عملکرد و بهره‌وری بالاتری در قدرت، نسبت به نسل قبلی خود به همراه دارند؛ اما این عملکرد چه اندازه بیشتر خواهد بود؟ به ادعای یکی از منابع نتایج برای کارت گرافیگ GTX 1070 بسیار جالب توجه بوده و این در حالی است که این نسل جدید بسیار مقرون به‌صرفه‌تر نیز هستند.

بر اساس نتایج بنچمارکی که در وب‌سایت VideoCardz منتشر شده، کارت گرافیگ GTX 1070 به احتمال زیاد مورد توجه گیمرها قرار خواهد گرفت. اگر این نتایج درست باشد، پردازنده‌های گرافیکی جدید انویدیا عملکردی به‌مراتب بهتر از پرچم‌دار نسل قبلی، Titan X، خواهند داشت.

کارت گرافیگ GTX 1070 نه‌تنها با عملکردی بهتر، خنک‌تر و کم صداتری از نسل قبل عمل می‌کند بلکه شاید مهم‌تر از همه‌ی این‌ها، قیمت ۳۸۰ دلاری آن باشد که باعث شده بسیار مورد توجه قرار بگیرد؛ البته در نظر داشته باشید که این قیمت نسخه‌ی استاندارد این کارت گرافیکی است.

لازم به ذکر است که مدل‌های تست شده در این بنچمارک هیچ کدام شامل نسخه‌ی اورکلاک شده نیست. در واقع بنا به گفته‌های این افشا کننده، این کارت گرافیک تنها به نسخه‌ی Founder محدود شده است.

البته این نتایج کاملا غیر رسمی بوده و هنوز به‌طور رسمی تائید نشده است؛ اما اگر هم این نتایج کاملا مورد اعتماد نباشد تنها بنچمارکی است که تا کنون از کارت گرافیک GTX 1070 دیده شده است.

 

کارت گرافیگ GTX 1070

 

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوفروش ویلا و اجاره ویلاسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلافروش ویلا