عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

تا شهریور سال آینده خبری از اپل واچ ۲ نیست
۲۷ دی ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

شرکت اپل پس از عرضه جهانی اپل واچ رکورد خوبی را در میان بازار ساعت‌های هوشمند از آن خود کرد، اکنون مدتی است که در دنیای مجازی خبرهایی درباره نسخه دوم این دستگاه یا اپل واچ ۲ منتشر شده است. اکثر طرفداران منتظر معرفی شدن رسمی اپل واچ ۲ در بهار آینده بودند، اما باتوجه به گزارش‌های جدید شرکت اپل قصد معرفی کردن این ساعت هوشمند را تا اواخر تابستان جاری ندارد.

همانطور که می‌دانید شایعات اخیر خبر از پرده‌برداری اپل واچ ۲ را در بهار جاری می‌دادند اما به گفته TechCrunch این خبر واقعیت ندارد و در واقع دستگاه نام برده شده در طول ماه سپتامبر سال جاری میلادی برابر با شهریور سال آینده شمسی معرفی می‌شود و همچنین در پاییز پای خود را به بازار باز می‌کند. به هر حال انتظار می‌رود که این عمل همزمان با مغرفی آیفون ۷ صورت گیرد.

رسانه TechCrunch معتقد است که اپل در سال جاری میلادی اپل واچ ۲  را به عنوان اولین وسیله جانبی این سال برای آیفون  آماده می‌کند. اگرچه تاکنون هیچ جزئیاتی از مشخصات و ویژگی‌های این ساعت هوشمند منتشر نشده است اما انتظار می‌رود دسته اصلی دستگاه مجهز به وسایل جانبی مانند دوربین باشد، البته بسیاری از طرفداران بر این باورند که بهتر است اپل تمرکز خود را بر روی عمر باتری دستگاه بگذارد.

از سوی دیگر هم تاریخ عرضه نسخه بعدی فاصله زمانی مناسبی را دارد چراکه از خستگی کاربر در استفاده از نسخه قبلی جلوگیری می‌کند و همچنین اولین اپل واچ تنها ۸ ماه بود که روانه بازار شد، این دستگاه هنوز هم می‌تواند در فروش پا برجا باشد.


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید