عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

تصاویری از جعبه آیفون ۷ پیش از رونمایی لو رفت !
۱۷ شهریور ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

دیروز در خبرها خوانده بودیم که فاکسکان بارگیری برای عرضه اپل آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس را آغاز کرده است. اما با نزدیک شدن به برگزاری رویداد بزرگ پرده‌برداری از محصولات اپل، شایعات پیرامون محصولات جدید این غول تکنولوژی همچنان ادامه دارد. ساعاتی پیش، جعبه‌ای که به نظر می‌رسد جعبه آیفون ۷ (iPhone 7) باشد توسط لودهنده‌ای با نام مستعار The_Malignant منتشر شد. هرچند که نمی‌توان با اطمینان گفت که این جعبه واقعا جعبه آیفون ۷ باشد، اما تصویری از گوشی که روی آن نقش بسته، با چیزهایی که پیش از این از گوشی آیفون ۷ شنیده بودیم مطابقت دارد.

 

جعبه‌ی گفته شده، که ظاهرا خالی هم هست، اطلاعات بیشتری از جزئیات گوشی در اختیار ما قرار نمی‌دهد. اما چیزی که به نظر می‌رسد این است که این جعبه، جعبه آیفون ۷ با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی و رنگ رزگلد – یکی از رنگ‌های اصلی گوشی های جدید آیفون – است و به احتمال زیاد امروز و در جریان رویداد بزرگ اپل معرفی گردد. تصویر گوشی نقش بسته روی این جعبه نشان می‌دهد که آیفون ۷ دارای دوربین عقب تک‌لنز خواهد بود (همان چیزی که انتظارش را داشتیم) و خطوط آنتن نیز همانطور که قبلا گفته بودیم، از قاب پشتی حذف و به بالا و پایین انتقال یافته‌اند.

 

تصاویری از جعبه آیفون 7 پیش از رونمایی لو رفت

 

اگر این جعبه، واقعا جعبه آیفون ۷ باشد، به نظر می‌رسد با مدل‌های بیشتر و شکل‌های متفاوت‌تری از این گوشی سر و کار خواهیم داشت. تصویر درج شده بر روی این جعبه، به جای قاب جلویی گوشی، قاب پشتی آن را نشان داده است که این با رویکرد قبلی اپل که از تصویر قاب جلوی گوشی روی جعبه‌ها استفاده می‌کرد (مانند تصویر مقابل که جعبه آیفون ۶s است) تفاوت دارد.

این تغییر رویکرد توسط اپل قطعا بی‌دلیل نخواهد بود؛ اپل سعی دارد توجه بیننده را به تغییری چشم‌گیر در قاب پشتی گوشی جلب کند که این تغییر بزرگ می‌تواند رنگ‌بندی متنوع آیفون ۷ و ۷ پلاس یا دوربین دوگانه‌ای که گفته شده در قاب پشتی آیفون ۷ پلاس جای خواهد داشت، باشد.

تصویر منتشر شده از جعبه آیفون ۷ همچنین نشان می‌دهد که شماره مدل گوشی از قسمت کناری جعبه حذف شده و فقط عبارت iPhone را با فونتی ضخیم‌تر روی آن مشاهده می‌کنیم.

 

تصاویری از جعبه آیفون 7 پیش از رونمایی لو رفت

تصاویری از جعبه آیفون 7 پیش از رونمایی لو رفت

منبع :phonearena


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید