موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

تصاویر قاب ال‌جی جی ۵ مشخصات ظاهری دوربین عقب آن را فاش می کند

همانطور که می‌دانید ال‌جی تایید کرده که می‌خواهد در رویداد MWC 2016 از پرچم‌دار جدید خود، گوشی ال‌جی جی ۵ رونمایی کند. با اینکه هنوز دو هفته به این کنفرانس خبری باقی مانده، تصاویزی از قاب گوشی ال‌جی جی ۵ منتشر شده که اطلاعات دقیقی از ظاهر و طراحی دوربین عقب آن را در اختیار ما قرار می‌دهد.

اگر به یاد داشته باشید در مورد استفاده از دوربین دوگانه در عقب گوشی ال‌جی G5 به شما گفته بودیم. اما با تصاویر منتشر شده می‌توان فهمید که بین دو لنز چه می‌گذرد که تاکنون بخاطر نور بد تصاویر قبلی و جزئیات کم طراحی‌های منتشر شده، نمی‌شد به مشخصات ظاهری این دوربین دوگانه پی برد.

این تصاویر جدید نشان می‌دهد که در پشت گوشی از یک فلش LED دوگانه نیز استفاده شده، اما به طور عجیبی هر دو دیود از رنگ مشابهی استفاده می‌کنند که نشان می‌دهد ال‌جی هنگام طراحی این گوشی بیشتر به دنبال قدرت نور بوده تا دقت رنگ. البته شاید این قضاوت عجولانه ای باشد و خطا از طرف طراح قاب بوده و رنگ فلش‌ها را یکسان قرار داده است. در زیر فلش‌های LED، یک پنجره‌ی فوکوس خودکار لیزری قرار دارد که به نظر منطقی می‌آید زیرا ال‌جی از این مدل طراحی در G3 ،G4، و V10 نیز استفاده کرده بود.

مابقی جزئیات همان نکاتی هستند که قبلا در موردشان به شما گفته بودیم. کلید‌های ولوم به کناره‌ها رفته اند، و دکمه‌ی پاور نیز مجهز به سنسور اثر انگشت شده است.

تصاویر قاب ال‌جی جی ۵ مشخصات ظاهری دوربین عقب آن را نشان می‌دهد ۱

به علاوه‌ی آن، اکثر قاب‌هایی که در سایت آمازون لیست شده اند دارای تاریخ عرضه‌ی ۲۸ مارس هستند بنابراین می‌توان حدس زد که یک فاصله‌ی یک ماهه میان معرفی گوشی با عرضه‌ی آن وجود دارد. جالب است بدانید که قاب‌های موجود در تصاویر بالا تنها در دو روز آماده می‌گردند که نشان می‌دهد از قبل مراحل تولید آن‌ها شروع شده است. بنابراین حداقل چیزی که در حال حاضر می‌دانیم این است که این قاب نشان دهنده‌ی طراحی نهایی گوشی ال‌جی جی ۵ ( LG G5 ) است.

منبع: gsmarena