عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

تصویر جدیدی از پنل پشتی آیفون ۷ در رنگ صورتی لو رفت
۱۲ خرداد ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

طی هفته‌های اخیر یک مسابقه‌ی جذاب به وجود آمده است که در آن عکاسان سعی می‌کنند زشت‌ترین تصویر لو رفته از آیفون را در فضای مجازی منتشر کنند و ناامیدی را در میان کاربران اپل پراکنده کنند! به‌تازگی تصویر جدیدی از پنل پشتی آیفون ۷ لو رفته است که به نظر می‌رسد تا به الان، صدرنشین جدول این مسابقات باشد!

البته مطمئنا نباید به هیچ‌کدام از این تصاویر لو ‌رفته – حتی آن‌هایی که کیفیت بسیار بالایی دارند و ادعا می‌شود که از محصول واقعی گرفته شده‌اند – اعتماد کنیم، اما خب وقتی‌که یک ویژگی، یک تغییر و یا یک قابلیت در تقریبا تمام این تصاویر و عکس‌های لو‌رفته یکسان باشد و مدام تکرار شود، می‌توانیم تا حدودی متوجه شویم که اپل واقعا قصد دارد که آن تغییر را ایجاد کند.

شاید اگر بخواهیم مهم‌ترین تغییر در آیفون ۷ (iPhone 7) را که تاکنون توسط همه‌ی افشاکنندگان لو رفته است، معرفی کنیم، این تغییر همان حذف شدن نوارهای آنتن از پنل پشتی آیفون ۷ خواهد بود. در عکس جدیدی که دقایقی پیش در اینترنت لو رفته است و عکاس آن ادعا می‌کند که این تصویر متعلق به پنل پشتی آیفون ۷ واقعی است، حذف نوارهای آنتن را دوباره می‌بینید. ابتدا بیایید که یک نگاه کامل و دقیق به این عکس در تصویر زیر داشته باشیم:

 

تصویر جدیدی از پنل پشتی آیفون ۷ در رنگ طلایی سرخ لو رفت

 

نکته‌ی اول این است که عکس لو‌ رفته از پنل پشتی آیفون ۷ ، کاملا طبیعی به نظر می‌رسد و آثار قابل مشاهده‌ای از ویرایش‌های نرم افزاری یا حتی رندرهای سه‌بعدی در آن دیده نمی‌شود. هرچند که بجز حذف نوارهای آنتن و جابجایی آنها به لبه‌های بالایی و پایینی صفحه (نوارهای سفیدرنگ)، تغییر چندان دیگری هم وجود ندارد که فرد لو‌ دهنده بخواهد برای توجیه آن از حقه‌های عکاسی استفاده کند و کار خود را واقعی جلوه بدهد.

در واقع این تصویر که احتمالا از پروتوتایپ‌های اولیه‌ی آیفون ۷ در خطوط تولید تامین‌کنندگان سخت افزاری اپل گرفته شده است، می‌تواند با نصب ماژول دوربین، لوگوی اپل و البته کمی تمیزکاری به یک محصول واقعی تبدیل شود و احتمالا همان دیوایسی باشد که در اواخر شهریور ماه توسط اپل به روی صحنه می‌رود!

تغییرات در پنل پشتی آیفون ۷ ، بزرگ‌ترین هیجان نسل جدید هستند؟!

راستش را بخواهید در تمام شایعاتی که پیرامون آیفون ۷ تا به حال منتشر شده است، هیچ اثری از وجود قابلیت‌های انقلابی و شگفت‌انگیز در این نسل از آیفون ذکر نشده است. درواقع اکثر کارشناسان و تحلیلگران اعتقاد دارند که اپل سال جاری را بدون هیاهوی خاصی پشت سر می‌گذارد و تمرکز اصلی خود را بر روی ویژگی‌های مهم آیفون سال ۲۰۱۷ خواهد گذاشت.

بنابراین مراسم رونمایی از آیفون ۷ شاید به کسل‌کننده‌‌ترین و غیر هیجان‌انگیز‌ترین رویداد معرفی آیفون در تمام تاریخ اپل تبدیل شود؛ هرچند که هنوز هم معرفی لنز دوگانه در مدل پلاس و احتمالا یک نسخه‌ی پرو می‌توانند کمی هیجان مراسم را بالا ببرند.


برچسب ها
مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید