موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

از تعرفه بسته‌های امتیاز قابل خریداری در Uncharted 4 رونمایی شد

بازی Uncharted 4 هم جزو آن دسته محصولاتی است که از قابلیت خرید درون برنامه‌ای برای دسترسی سریع به آیتم‌های مختلف پشتیبانی می‌کند. به تازگی تعرفه‌های خرید محتوای آنلاین در این بازی مشخص شده که در ادامه می‌توانید با جزئیات آنها آشنا شوید.

امروز با انتشار بازی Uncharted 4، نرخ بسته‌های امتیازی قابل خریداری در شبکه‌ پلی‌استیشن مشخص شد. تنوع قیمت در این بسته‌ها زیاد است که تقریبا برای هر قشری از دارندگان بازی Uncharted 4 مناسب است.

 

قیمت بسته‌ها به شرح زیر است:

  • ۵۰۰ امتیاز = ۵ دلار
  • ۱۵۰۰ امتیاز = ۱۰ دلار
  • ۳۲۰۰ امتیاز = ۲۰ دلار
  • ۶۵۰۰ امتیاز = ۳۵ دلار
  • ۱۰۰۰۰ امتیاز = ۵۰ دلار

توجه داشته باشید که این امتیازات برای خرید آیتم‌های ظاهری مانند پوسته، لباس، کلاه و چیزهایی از این قبیل است. آیتم‌هایی که تاثیر مستقیم بر روی گیم‌ پلی می‌گذارند، قابل خریداری به واسطه‌ی پرداخت درون برنامه‌ای نیستند.
بازی Uncharted 4 امروز به صورت رسمی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و بازتاب عالی بین منتقدان به همراه داشت.

 

استودیو ناتی داگ قبل از عرضه بازی اعلام کرد که کلیه بسته‌های الحاقی و آیتم‌های مختلف برای بخش چند نفره‌ی آنلاین که در آینده منتشر می‌شوند، رایگان خواهد بود و پشتیبانی طولانی‌ مدتی هم از این بازی خواهد شد. این طور که مشخص است، با این که Uncharted 4 آخرین نسخه از سری خواهد بود و کار ناتی داگ با این مجموعه رسما تمام می‌شود، اما پشتیبانی از آن به واسطه‌ی بخش چند نفره، ادامه خواهد داشت.

از سوی دیگر، سابقا شایعه شده بود که ناتی داگ برنامه‌ای هم برای انتشار محتوای دانلودی داستانی در دستور کار دارد، با این حال هنوز مشخص نیست این محتوای داستانی به چه صورت خواهد بود. The Last of Us، بازی قبلی استودیو ناتی داگ، بعد از انتشار رسمی، یک DLC داستانی به نام Left Behind دریافت کرد که مورد تحسین منتقدان و مخاطبان به خاطر داستانی تاثیر گذار و البته گیم‌پلی خارق‌العاده‌اش قرار گرفت. باید دید آیا ناتی داگ یک بار دیگر و در قالب DLC، دستی بر داستان Uncharted می‌برد یا خیر.