موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

حسگر اثر انگشت در تمامی محصولات ۲۰۱۶ سری Moto

کمپانی موتورولا در سال ۲۰۱۱ با قرار دادن حسگر اثر انگشت در موبایل Atrix 4G نام خود را به عنوان یکی از پیشتازان این تکنولوژی به ثبت رساند اما پس از آن شاهد ادامه این روند و استفاده از حسگر مزبور در دیوایس های مختلف این کمپانی نبودیم.

حال به نظر می آید که روال در حال تغییر است و به گفته آقای Chen Xudong نایب رئیس لنوو و مدیر بخش چین و آسیای میانه کمپانی چینی، تمامی دیوایس های دارای برند Moto که در سال ۲۰۱۶ معرفی می شوند از Finger Print Sensor بهره خواهند برد.

دیگر نکته ای که در صحبت های آقای Xudong به آن اشاره شد در مورد صفحات نمایش محصولات جدید سری موتو بود، تمامی این محصولات دارای صفحاتی حداقل ۵ اینچی خواهند بود. از این جمله بر می آید که سری Moto E در ۲۰۱۶ عضو جدیدی نداشته باشد.

گفتنیست که بر اساس اخبار اخیر برند Moto در ۲۰۱۶ فقط برای دیوایس های رده بالای لنوو مورد استفاده قرار خواهد گرفت و محصولاتی که با هدف میانه یا پایین بازار تولید می شوند دارای برند Vibe خواهند بود.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار