سایت تخصصی موبایلستان از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در حوزه موبایل و تکنولوژی آغاز کرد و یکی از قدیمی ترین و پر مخاطب ترین سایت های ایرانی در این حوزه تا کنون بوده است. در قسمت “انجمن ها” با وجود بخش های مختلف بر اساس نوع سیستم عامل و برند موبایل می توانید اطلاعاتی نظیر خبرها، رام ها، نرم افزار، بازی را بدست آورید. همچنین با وجود بخش های پرسش و پاسخ در هر یک از بخش ها، می توانید سوالات و مشکلات خود در خصوص گوشی موبایل و یا مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری را مطرح و پاسخ آن را از دیگر کاربران و یا مدیران متخصص آن بخش دریافت نمایید. از آنجایی که قسمت انجمن ها به صورت کاربر محور می باشد، اکثر اطلاعات موجود در انجمن موبایلستان توسط کاربران ایجاد شده است، لذا درصورتی که شما نیز در این حوزه تخصص و یا تجربه ای داشته باشید می توانید در بخش مربوطه مطالب خود را با نام خود ثبت نمایید تا پس از تائید مدیران بخش، برای مشاهده کاربران فعال گردد.

در پرتال موبایلستان نیز سعی کردیم به صورت تخصصی به موضوع اخبار بپردازیم. اخبارهای ارسالی در شاخه های موبایل، تبلت، کامپیوتر، لوازم خانگی هوشمند، معرفی بازی و نرم افزارهای پرمخاطب، آموزش های مفید و کاربردی و … در پرتال ارائه می شود. درصورتی که شما نیز علاقه مند هستید تا در تامین مطالب در هر زمینه ای به ما یاری برسانید، میتوانید در این خصوص با مدیریت سایت موضوع را مطرح بفرماید و یا به جمع نویسندگان سایت موبایلستان بپیوندید.

خواهشمندم هرگونه انتقاد و پیشنهادی در جهت بهبود کیفیت سایت دارید از طریق قسمت تماس با ما و یا تلفن ۰۹۱۹۰۰۳۴۹۳۴ و یا آی دی تلگرام @mobilestannet آن را با مدیریت سایت درمیان بگذارید.