موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

دستگاه مجهول جدید اپل در بایگانی FCC رویت شده است

A1844 چیست؟ فعا که نمی دانیم، اما یکی از مدارک بایگانی FCC به تازگی منتشر شده است که به جای پاسخ دادن به پرسش ها، باعث افزایش پرسش ها شده است. همانطور که توسط سایت فرانسوی Consomac فاش شده،

این دستگاه بسیار شبیه نسل چهارم اپل TV است (که دارای کنترل صوتی سیری نیز خواهد بود)، اما هیچگونه تصویر و یا جزئیات دیگری که دقیقا توضیح دهد این دستگاه مجهول چیست وجود ندارد. اپل اینسایدر اشاره می کند که آزمایشات وجود بلوتوث و NFC (که هیچکدام در نسخه های فعلی اپل TV وجود ندارند) را نشان می دهند اما به وجود وای فای اشاره ای نمی کنند که می تواند نتیجه ی استفاده دوباره از سخت افزاری باشد که فعلا معرفی نشده است.

این توضیحات شکل و اندازه ی پیچ های دستگاه را نیز نشان می دهد که بسیار شبیه اپل TV های فعلی است.

 

A1844 FCC diagram

به نظر می رسد که اپل پس از معرفی گوشی آیفون ۷، وقت را مغتنم شمرده و قصد معرفی نسل جدید اپل TV خود را معرفی کند. انتظار می رود که نسل جدید این دستگاه از ویدئوهای با کیفیت ۴K و فناوری HDR پشتیبانی کند تا بتوان در آن شاهد طیف رنگ بیشتری بود. همچنین می توان گفت که شاید اصلا هیچگونه تغییر مهمی در این نسخه ی جدید رخ ندهد، اما مشخصات برق این دستگاه با مدل فعلی اپل TV همخوانی ندارد.

به همین علت احتمالا این دستگاه دارای امکانات بیشتری خواهد بود و حتی شاید این دستگاه مجهول برای خودروهای خودران باشد. شما هم می توانید حدس های خودتان را بزنید، ولی به احتمال زیاد اپل به این زودی ها این دستگاه مجهول خود را معرفی نخواهد کرد.

نظر شما درباره ی این دستگاه مجهول اپل چیست؟

 

منبع: Engadget