موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

 

سامسونگ این امکان را به شما می دهد که بررسی کنید آیا نوت ۷ شما سالم است یا خیر

در راستای برنامه ی فراخوانی گوشی های نوت ۷، شرکت سامسونگ یک صفحه ی اینترنتی جدید را راه اندازی کرده است تا از طریق این صفحه دارندگان گوشی های نوت ۷ بررسی کنند و ببینند که آیا گوشی نوت ۷ آن ها در برابر آتش گرفتن باتری در امان است یا باید گوشی خود را تعویض کنند.

فرایند بررسی در این صفحه بسیار آسان است و تنها کافی است تا شماره ی IMEI گوشی خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و بر روی کلید Submit کلیک کنید. این صفحه پس از آن به شما اعلام می کند که آیا گوشی شما نیاز به تعویض دارد یا خیر.

به طور حتم شما در گام آول باید یاد بگیرید که شماره ی IMEI گوشی خود را بدست بیاورید. ۴ راه برای انجام این کار وجود دارد که در زیر مشاهده می کنید:

 

  • جعبه ی گوشی خود را بررسی کنید و برچسبی که بر روی آن شماره IMEI گوشی شما نوشته شده است را بخوانید.
  • پنل پشتی گوشی را برای مشاهده ی شماره ی IMEI بررسی کنید.
  • در گوشی گلکسی نوت ۷ خود به بخش تنظیمات گوشی رجوع کنید و در قسمت درباره ی گوشی-> وضعیت-> اطلاعات IMEI می توانید آن را بدست آورید.
  • در گوشی نوت ۷ خود شماره گیر را باز کنید و شماره *#۰۶# را شماره گیری کنید.

 

همچنین سامسونگ جعبه ی گوشی های سالم گلکسی نوت ۷ را با یک نقطه ی سیاه و یک برچسب با نشانه ی “S” بر روی بارکد گوشی علامت گذاری می کند. برای اطمینان حاصل کردن از امنیت خود شماره IMEI گوشی خود را در این صفحه بررسی کنید.

 

منبع : phoneArena

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار