عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

شایعات اینکه سامسونگ روی دوربین ۳۶۰ درجه‌ای خود کار می کند به بیرون درز کرد
۲۲ دی ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

رویا در حال تبدیل شدن به واقعیت است و آنگونه که پیش‌بینی شده بود تکنولوژی واقعیت مجازی در حال پیشرفت بسیاری است و همچنین شرکت‌های بسیاری در حال کار بر روی این بحث هستند. حال واقعیت مجازی قرار است تبدیل به چیز بزرگی شود که در واقع عاملیت پیشرفت آن خواهد بود، این بدان معناست که شرکت‌های دیگر در حال ساخت ابزارهای محتلف واقعیت مجازی هستند. شرکت نیکون اعلام کرد که ماموریت ۳۶۰ کلید خورده است که مربوط به دوربینی با قابلیت ضبط قیلم‌های ۳۶۰ درجه‌ای است.

حال به نظر می‌رسد که سامسونگ می‌تواند دستگاه‌های مشابه را داشته باشد، این شرکت به تازگی یک برند جدید با نام Gear 360 منتشر کرده است و بر اساس این نام تجاری دستگاه فوق قطعا یک گوشی هوشمند نیست و می‌تواند یک دوربین باشد.

البته باید به پروژه های پیشین سامسونگ اشاره‌ای هم داشته باشیم که مربوط به فیلم برداری ۳۶۰ درجه‌ای نیز می‌شود البته برای هدست Gear VR نیز بود. این نکته قابل عرض است که SamMobile می‌تواند نسخه کامل و تجاری  Gear 360 را نیز برای خرید مردم در دسترس قرار دهد. هم اکنون چندین دستگاه مختلف ۳۶۰ درجه‌ای در بازار وجود دارد و این تکنولوژی در حال پیشرفت است.


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید