موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

سرویس In Apps برای اولین بار در ال جی وی ۲۰ به کار گرفته خواهد شد

ساعاتی پیش ، کمپانی ایسر اولین کنفرانس پیش از نمایشگاه IFA 2016 را در برلین برگزار کرد.با اینکه هنوز نوبت به ال جی و برگزاری کنفرانس خود در قالب نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶ نرسیده، ظاهرا کاسه صبر این شرکت لبریز شده و جزییاتی از محصول جدید خود را منتشر کرده است. در تصویر تازه منتشر شده از نمایشگر دوم ال جی وی ۲۰ (LG V20) که طی روزهای آینده معرفی خواهد شد سرویس In Apps گوگل مشاهده می‌شود که برای اولین بار در دنیا توسط تلفن هوشمند ال جی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما سرویس In Apps چیست؟ این سرویس، جست‌وجو درون محتوای تلفن هوشمند را به شکل فراگیرتری امکان پذیر می‌سازد و با وارد کردن کلمه‌ای در سرویس جست‌وجوی گوگل، حتی اپلیکیشن‌های شخص ثالثی که توسط کاربر نصب شده‌اند نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

این سرویس می‌تواند در هر برنامه‌ای بدون نیاز به برقرار کردن اتصال اینترنت با انجام جست‌وجو به یافتن برنامه‌های باز شده اخیر و نام مخاطبین ذخیره شده روی گوشی بپردازد. برای نمونه موضوع جست‌وجوی شما درون تمامی شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام، واتس اپ، اینستاگرام و غیره مورد بررسی قرار می‌گیرد و تمام جملاتی که موضوع مورد نظر شما را در بر داشته باشند به نمایش در خواهند آمد.

سرویس In Apps

 

سرویس In Apps از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های نسخه هفتم از سیستم عامل اندروید موسوم به نوقا (Nougat) برشمرده می‌شود و از آنجایی که وی ۲۰ اولین موبایلی خواهد بود که از این سیستم عامل بهره می‌برد، بنابراین جای تعجب نیست اگر بگوییم این قابلیت برای اولین بار در دنیا توسط این اسمارت فون فعال می‌شود.

همانطور که در تصویر دیده می‌شود، این گوشی همانند برادر بزرگتر خود از دو نمایشگر بهره می‌برد ولی در وی ۲۰ کاربر می‌تواند سرویس In Apps گوگل را در نمایشگر دوم فعال کند. بدین ترتیب از باز کردن برنامه‌های اضافی جلوگیری شده و عمل جست‌وجو با سرعت بیشتری انجام می‌پذیرد.

طی روزهای آینده کمپانی کره‌ای از تلفن هوشمند جدید خود پرده برداری خواهد کرد. اگر برای مشاهده امکانات و ویژگی‌های این تلفن هوشمند هیجان زده هستید،

منبع : Pocket-lint