موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

سونی از قابلیت anywhereVR برای هدست پلی‌استیشن VR رونمایی کرد

در جریان برگزاری نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۶ (TGS 2016) سونی در کنار انتشار اخبار مربوط به بازی‌های مختلف، از قابلیت جدیدی برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر / PlayStation VR رونمایی کرد. این قابلیت که «اِنی‌ور وی‌آر» (anywhereVR) نام گرفته، به شما این امکان را می‌دهد که از گوشی خود برای مشاهده اطراف به صورت واقعیت مجازی استفاده کنید.

 

اولین و تنها کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۶ ساعاتی پیش توسط سونی برگزار شد و در آن شاهد انتشار اخبار زیادی بودیم. در جدیدترین خبر مربوط به نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۱۶، اعلام شده است که سونی از قابلیت جدیدی برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR به اسم anywhereVR رونمایی کرده است.

 

با استفاده از قابلیت anywhereVR، شما می‌توانید گوشی موبایل خود را به هدست پلی‌استیشن VR متصل کنید و از گوشی خود در دنیای واقعیت مجازی استفاده کنید. در این دنیا می‌توانید موسیقی‌های پس‌زمینه خود را انتخاب کنید و کارهای دیگری انجام دهید. لازم به ذکر است که این پروژه، توسط Sony Music Entertainment تولید شده است.

 

در ادامه می‌توانید تصاویر مربوط به این قابلیت را مشاهده کنید:

1
2
3

 

لازم به ذکر است که هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر قرار است در تاریخ ۱۳ اکتبر سال ۲۰۱۶ (مصادف با ۲۲ مهرماه) روانه بازار شود.