عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

سیگیت از هارد اس اس دی ۶۰ ترابایتی خود رونمایی کرد
۲۱ مرداد ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

شما به چه مقدار فضای ذخیره‌سازی بر روی کامپیوترتان نیاز دارید؟ خیلی از کاربران با یک ترابایت هم تمام نیازهای خود را برطرف میکنند و خیلی از کاربران حرفه‌ای تر حتی تا ۱۰ ترابایت هم بالا میروند. اما مطمئنا هارد اس اس دی ۶۰ ترابایتی جدید کمپانی سیگیت آمده که نیازهای بسیار حرفه‌ای تر را پوشش دهد.
برای صاحبان مشاغل و بیزینس‌هایی که نیاز به ذخیره و نگهداری از حجم بالایی از اطلاعات مشتریان خود دارند، حتی هاردهای ۱۰ ترابایتی هم نمیتوانند جوابگو باشند. برند خوش نام سیگیت (Saegate) که نام آشنایی در صنعت تولید حافظه و هاردهای ذخیره سازی به حساب می‌آید، به همین دلیل به سراغ تولید هارد اس اس ۶۰ ترابایتی رفته است و مطمئنا این هارد میتواند نیاز اکثر کاربران حرفه‌ای حتی تا چندین سال دیگر را برطرف کند.

 

البته به دلیل این که این هارد جدید از پنل های SSD ساخته شده و به دلیل برخورداری از چنین ظرفیتی، احتمالا قیمت بسیار بالایی هم خواهد داشت، سیگیت آن را برای بازار هدف کاربران عادی تولید نکرده است و بازار کار حرفه‌ای و شرکت‌های ارائه دهنده ی خدماتی بانک اطلاعاتی و سرورهای اینترنتی بازار مناسب‌تری برای آن خواهند بود؛ جالب است بدانید که سیگیت اولین کمپانی در تاریخ جهان است که یک هارد اس اس دی با ظرفیت ۶۰ ترابایتی عرضه میکند و تولید این نوع از هارد با چنین ظرفیتی و حتی ظرفیت‌های نزدیک به آن تا به حال سابقه نداشته است.

 

گفتنی است که این هارد جدید در حال حاضر به صورت آزمایشی طراحی شده و هنوز هم در حال توسعه است. این هارد است و مدل اس اس دی اصلی قرار است که در سال ۲۰۱۷ روانه‌ی بازار شود.

 


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید