عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

شارژرهای تبلت سرفیس پرو آتش می گیرند!
۲ بهمن ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

تبلت سرفیس پرو مایکروسافت به دلیل مشتعل شدن شارژر هایشان با خطر مواجه هستند.

مایکروسافت قصد دارد شارژرهای سرفیس پرو، سرفیس پرو ۲ و سرفیس پرو ۳ را به دلایل امنیتی از رده خارج کند. مایکروسافت در Channel Economics ضمن تایید این خبر، گفت که شرکت قصد دارد، روز جمعه به اعلام خبر رسمی فراخوانی شارژر تبلت های خود بپردازد.

سایت Business Insider هم به طور مستقل، طی تحقیقاتی صحت خبر منتشر شده را بررسی کرده است.

سخنگوی مایکروسافت گفت: “خرابی های ایجاد شده در کابل های برق AC از قبیل بریدگی های عمیق، پیچیدگی و فشرده شدن هستند. تعداد کمی از مشتریان تبلت سرفیس پرو، مشکل کابل برق AC خود را گزارش کردند. قطعا کابل جایگزین به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و در آینده جزئیات بیشتری از آن را منتشر می کنیم.”

به گفته ی Channel Economics، برای جمع کردن شارژر، اگر به صورت مداوم آن را خم کنیم و یا محکم ببندیم، به مرور زمان باعث گرم شدن بیش از حد در شارژرها شده و با خطراتی مواجه خواهد بود.

بنا بر اخبار منتشر شده از Channel Economics، کاربرانی که قبل از ۱۵ جولای ۲۰۱۵ تبلت سرفیس پرو را خریداری کرده اند، شارژر جدیدی دریافت خواهند کرد. محصولات جدید سرفیس از قبیل مایکروسافت سرفیس پرو ۴ و سرفیس بوک با این مشکل مواجه نبوده و شارژر جدید دریافت نمی کنند.

به نظر می رسد که مایکروسافت، وبسایتی را مخصوص اعلام خبر شارژر ها قرار داده، که از آن طریق کاربران می توانند اطلاعات مورد نیاز را در اختیار داشته باشند. از کاربران خواسته شده که کابل های قدیمی را دور انداخته و از آن استفاده نکنند.

منبع: techinsider


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید