موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

شرکت وکوم از استایلوس Bamboo Omni رونمایی کرد

شرکت وکوم با بازطراحی قلم قبلی خود با نام Bamboo، استایلوس Bamboo Omni را معرفی و در آینده‌ای نزدیک به بازار عرضه خواهد کرد. این استایلوس از طراحی زیبا و چشم‌نوازی برخوردار بوده و قرار است با عرضه در ماه نوامبر (آبان ماه) در گجت‌های با سیستم عامل اندروید و iOS خودنمایی کند. شرکت وکوم همچنین با طراحی مجدد محصولات قبلی خود به آنها جان تازه‌ای داده است. قلم‌های Bamboo Solo و Bamboo Duo قرار است با شکل و شمایلی جدیدتر و عملکردی بهتر، تعامل بیشتری با صفحات لمسی گوشی‌ها و تبلت‌ها داشته باشند. علاوه بر این تغییرات، Bamboo Duo مجهز به یک نوک قابل تعویض در قسمت سر خود شده است.

شرکت وکوم از استایلوس Bamboo Omni رونمایی کرد

شرکت وکوم در حین معرفی استایلوس Bamboo Omni ادعا کرد این قلم  بدون نیاز به ارتباط با بلوتوث روی دیوایس‌های iOS و اندرویدی به راحتی عمل خواهد کرد. در این قلم از تکنولوژی Reflective Electro Static برای بهبود عملکرد استایلوس بر روی صفحات لمسی خازنی استفاده شده است. درست مانند قلم اپل، شما مجبور به شارژ استایلوس Bamboo Omni هستید، اما برعکس قلم اپل (که جهت شارژ بایستی درون شیار آیپد قرار بگیرد)، می‌توانید از طریق هر پورت USB استایلوس Bamboo Omni را شارژ کنید.

شرکت Wacom قرار است استایلوس جدید خود را در دو رنگ سیاه و سفید در ماه نوامبر (آبان ماه) با قیمت ۵۰ دلار روانه بازار کند. همچنین، این شرکت در حال حاضر دو قلم بامبو سولو و بامبو Duo را با قیمت ۲۰ و ۳۰ دلار از طریق وب‌سایت رسمی خود جهت فروش در اختیار عموم قرار داده است.

منبع :theverge