عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

احتمال انتشار اپدیت جدید گوشی‌ S6 همزمان با معرفی Galaxy S7
۷ بهمن ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

خبرهای جدید از غول کره‌ای دنیای گوشی‌های هوشمند حاکی از انتشار آپدیت جدید همزمان با معرفی Galaxy S7 است. این برنامه شبیه به معرفی ios جدید همراه معرفی گوشی جدید اپل می‌باشد. این برنامه ممکن است در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۶، به طور رسمی اعلام شود و به نظر میرسد این آپدیت جدید قبل از انتشار برای سایر کشورها از جمله امریکا، ابتدا در کشورهایی نظیر کره‌جنوبی یا لهستان (به سبب کاربران زیاد سامسونگ) انتشار یابد تا از عدم وجود هر‌گونه نقص اطمینان حاصل شود.

 

البته به‌ نا به رویه همیشگی سامسونگ احتمال دارد این به‌روزرسانی فقط برای پرچمداران قبلی و فعلی سری گلکسی انتشار یابد. هرچند که روش سامسونگ در دو سال اخیر تغییر یافته و قصد دارد تا اکثر کاربران گوشی‌های جدید و قبلی را راضی نگاه دارد و این آپدیت برای اکثر گوشه‌هایی که توانایی سخت افزاری لازم را دارند انتشار یابد.

 

برنامه به روز رسانی اپل تمامی گوشی‌های حال حاضر این کمپانی را پوشش میدهد و شرایطی برای گوشی جدید iPhone 6s نیز ارائه میدهد. به‌ گونه‌ای که مشتریان میتوانند با پرداخت تنها ماهیانه $۳۲٫۴۱ به مدت ۲۴ ماه گوشی جدید را داشته باشند و میتوانند گوشی را از خود اپل به صورت مستقیم خریداری کنند و نه تنها میتوانند قسمت‌هایی که خود تمایل به آنلاک کردن دارند را یاز کنند بلکه میتوانند در انتخاب اپراتور نیز آزادی داشته باشند.

 

همچنین گزینه‌ای برای مشتریان واجد شرایط جهت  ارتقا به آیفون جدید بعد از ۱۲ ماه نیز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت. برنامه جدید سامسونگ چیزی شبیه برنامه اپل خواهد بود که البته هنوز هیچ اظهار نظر رسمی توسط سامسونگ منتشر نشده و جهت اطمینان از صحت این موضوع باید منتظر MWC 2016 باشیم.


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید