موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

طرح ثبت شده نینتندو برای کنترلر احتمالی NX

یکی از کاربران NeoGAF اخیرا تصویری از یک پتنت ثبت شده نینتندو را منتشر کرده است. این پنتنت احتمالا مربوط به طرح اولیه یکی از کنترل های عجیبی است که برای Nintendo NX دیده ایم.

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، در قسمت سمت چپ این کنترلر یک D-Pad و در سمت راست آن ۴ دکمه همیشگی کنترلر های امروزی قرار دارد. این کنترلر شباهت بسیار زیادی با فرمان Xbox 360 دارد که چند سال پیش عرضه شد.
اینکه بگوییم این کنترلر برای کدام بازی ها مناسب است کار سختی است، اما با توجه به ویژگی های ظاهری آن شاید بازی های مسابقه ای منطقی ترین حدس باشند.

 

پتنت های ثبت شده ای مانند این همیشه به مرحله عرضه نمی رسند و خیلی از وقت ها در همان حد طراحی اولیه باقی می مانند. پس شاید هیچگاه این کنترلر را برای Nintendo NX نبینیم. اما اگر هم این کنترلر نهایی شود، احتمالا نوعی لوازم جانبی برای آن خواهد بود و بعید به نظر می رسد این طرح به عنوان کنترلر اصلی NX نهایی شود. نینتندو می خواهد موفقیت بزرگی با NX بدست آورد و طراحی عجیبی مانند این برای کنترلر NX نمی تواند باب میل عموم مخاطبان باشد.

nintendo nx
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار