عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

طرح مکالمه نامحدود همراه اول
۱۶ مهر ۱۳۹۴|
5 نظر
عباس خوانساری

mci-unlimited

بعد از ایرانسل که با طرح ۱۰۰ برابر شارژ مکالمه، ایرانسلی ها را شگفتزده کرد، اکنون همراه اول نیز با طرح مکالمه نامحدود به رقابت در این حوزه پرداخته است.

مهرماه ۹۴، طرح مکالمه نامحدود(هدف رو بزن ۹۴) برای هر دو گروه مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول و نیز مشترکین جدید، اجرا خواهد شد.

 

ویژگی های طرح:

 • کلیه‌ی مشترکین دائمی و اعتباری، و نیز مشترکین جدیدی که در مهرماه به همراه اول می پیوندند، می توانند با پرداخت مبلغ X تومان تا یک ماه (۳۰ روز) از مکالمه داخل شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) به صورت نامحدود استفاده کنند.

نحوه فعالسازی طرح:

 • در طرح مذکور، برای هر مشترک، یک هدف منحصر به فرد تعیین شده که برای اطلاع از این هدف و دریافت راهنمای اختصاصی طرح، مشترک می بایست کد #۱۰۰۰* را شماره گیری نماید.

بعد از این مرحله، در پاسخ به درخواست مشترک برای دریافت راهنمای اختصاصی طرح، میزان هدف طی یک پیامک به وی اعلام می شود و مشترک در صورت تمایل می تواند با شماره گیری کد #۱*۱۰۰۰* در طرح ثبت نام نمایید.

   درگاه ارتباطی:

 

درخواست

کد دستوری

دریافت راهنمای اختصاصی

۹#*۱۰۰۰*

ثبت نام

۱#*۱۰۰۰*

نکات مهم:

 • مبلغ هدف برای مشترکین اعتباری ثبت نام شده، از اعتبار ایشان کسر می گردد و برای مشترکین دائمی ثبت نام شده، در صورتحساب دوره منظور میگردد.
 • به محض ثبت نام، یک بسته هدیه برای مشترک فعال خواهد شد که با استفاده از آن، کلیهی مکالمات درون شبکه (همراه اول و تلفن ثابت) وی به مدت ۳۰ روز رایگان خواهد شد.
 • به منظور جلوگیری از هرگونه تقلب، سیاست مصرف منصفانه اعمال خواهد شد.

 

نظر شما در مورد این طرح همراه اول چیست ؟


مطالب مشابه:
(5) نظر

منظور از سیاست مصرف منصفانه چیه؟
لطفا شفاف اطلاع رسانی کنید

  با سلام
  متاسفانه در این خصوص از سوی همراه اول اطلاعات بیشتر ارائه نشده. درصورت کسب اطلاعات حتما در سایت موبایلستان اطلاع رسانی خواهیم کرد

میشه از همراه اول که این سرویس رو داره با ایرانسل یا سایر اپراتور ها تماس رایگان گرفت؟ ینی مثل ایرانسله یا میتونی به همه زنگ بزنی؟

  سلام
  نه دوست عزیز، این امکان فقط به صورت داخل شبکه ای کار میکنه و در صورت تماس با سایر اپراتورها از شارژ ریالی شما کسر می شود.

سلام
نمیتونم برا ماه بعدش فعال کنم
لطفا راهنمایی کنید

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید