عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

عرضه ویندوز ۱۰ موبایل باز هم به تاخیر افتاد
۴ بهمن ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

مایکروسافت آنقدر آپدیت ویندوز ۱۰ را به تاخیر انداخت که دیگر صبر کاربران لب ریز شده است. در ماه اکتبر، مایکروسافت اعلام کرد که به روز رسانی ویندزو ۱۰ را در اواخر سال ۲۰۱۵ آغاز خواهد کرد. اما این شرکت آن را تا “اوایل سال ۲۰۱۶ “به تاخیر انداخت. اکنون اگر امیدوار بودید که ویندوز در ماه ژانویه ارائه شود؛ ما خبر بدی برایتان داریم.

با توجه به گزارشاتی که در این رابطه منتشر شده، مایکروسافت شرکای خود را ( از طریق ایمیل) در مورد به تاخیر انداختن ارائه ویندوز ۱۰ تا ماه آینده مطلع ساخته است. بنا بر گزارش ها، صاحبان ویندوز فون ۸ احتمالا باید برای دریافت نسخه‌ی جدید سیستم عامل مایکروسافت تا اوایل یا اواسط فوریه صبور باشند.

به نظر می‌رسد مایکروسافت برای ماه فوریه برنامه ریزی بلند بالایی دارد. با توجه به اطلاعات موجود، در ماه آینده میلادی این کمپانی لومیا ۶۵۰ را رونمایی خواهد نمود. آنطور که برنامه ریزی شده، شاهد چهار گوشی هوشمند جدید تحت سیستم عامل ویندوز ۱۰ خواهیم بود.

در همین حال، اکنون هم شما می‌تواند ویندوز ۱۰ موبایل را تجربه کنید؛ در صورتی که عضو برنامه‌ی ویندوز اینسایدر باشید و یا یکی از سه گوشی لومیا ۹۵۰، ۹۵۰XL و یا ۵۵۰ که در اواخر سال پیش ارائه شده اند را در اختیار داشته باشید.

منبع: phonearena


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید