موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

فروش نسخه ۱۶ گیگابایتی وان‌پلاس ۲ در آمریکا و اروپا متوقف می شود

شرکت وان‌پلاس بدونه هیچ سروصدایی تصمیم به حذف نسخه ۱۶ گیگابایتی گوشی‌هوشمند وان‌پلاس ۲ را گرفت، این شرکت نسخه فوق را در بازارهای بسیاری از قبیل انگلستان،آمریکا، اروپا و کشوری مثل هند با منابع نامحدود عرضه کرده بود. در طول سال گذشته بسیاری از تولید کنندگان ساخت نسخه ۱۶ گیگابایتی دستگاه‌های خود را کم‌تر کردند و شرکتی مانند وان‌پلاس به جمع آن‌ها پیوست چراکه تولید دو نسخه متفاوت با وجود نسخه ۶۴ گیگابایتی مقداری دشوار است. این حرکت برای دو گوشی هوشمند وان‌پلاس ۲ و وان‌پلاس ایکس که قیمت آن‌ها از ۲۴۹ دلار آغاز می‌شد انجام گرفت.

باتوجه به پاسخ مشتریان نسخه ۶۴ گیگابایتی وان‌پلاس ۲ در بازارهای اروپا و آمریکا بسیار مورد توجه قرار گرفت پس این شرکت نسخه ۱۶ گیگابایتی را که فورش چندانی را نداشت از لیست خود حذف کرد.

هم‌اکنون نسخه ۶۴ گیگابایتی دستگاه فوق با قیمت ۲۸۹ دلار در آمریکا به فروش می‌رسد که رم ۴ گیگابایتی آن در مقایسه با رم ۳ گیگابایتی در نسخه ۱۶ گیگابایتی بسیار‌ عالی است. از سوی دیگر هم وجود حافظه ۱۶ گیگابایتی برای کاربر چندان جذاب نخواهد بود و در گوشی‌های هوشمند امروزی که دوربین‌های باکیفیتی دارند موجب زود پر شدن حافظه آن‌ها می‌شود. نظر شما درباره این خبر چیست؟ آیا هنوز هم گوشی‌های هوشمند با حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی در بازار امروزی جایگاهی را دارند یا خیر؟