عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

قیمت نسخه دو سیم کارته گلکسی اس ۶ هم مشخص شد
۴ فروردین ۱۳۹۴|
2 نظر
ayhanlove
به تازگی نسخه Dous گوشی گلکسی اس ۶ هم در فروشگاه آنلاین یکی از عرضه کنندگان روسی منتشر شده که قیمت این گوشی را مشخص میکند. با ما همراه باشید تا ببینیم باید چقد از درآمدمان را برای خرید این گوشی دو سی م کارته فوق العاده کنار بگذاریم.
 ۱
بعد از پیش سفارش بسیار اعجاب انگیز گلکسی اس ۶ در سوئیس که ۴ برابر بیشتر از پیش سفارش گلکسی اس ۵ بود، همه کارشناسان بر این نظر اعتقاد دارند که گلکسی اس ۶ فروش بی سابقه ای خواهد داشت و بسیاری از کارشناسان هم تخمین میزنند که این گوشی میتواند تا حدود ۵۰ میلیون واحد تا پایان سال ۲۰۱۵ فروش داشته باشد. در همین راستا سامسونگ هم دست به هر کاری خواهد زد تا به این محصول خوش استقبال خود، پر و بال بیشتری دهد و طیف بیشتری از طرفداران دنیای دیجیتال را به سمت آن جذب کند. فروش نسخه دو سیم کارته هم یکی از این روشهاست تا با آن افرادی که به دلایل مختلف نیاز دارند تا از چند سیم کارت به صورت همزمان استفاده کنند و علاقه زیادی به حمل چند گوشی تلفن در جیب لباسشان ندارند را نیز به سمت خود جذب کند.
 ۲
به تازگی یکی از فروشندگان اینترنتی روسی هم در وبسایت خود آگهی فروش نسخه دو سیم کارته این گوشی  را قرار داده است که بر اساس این آگهی عرضه این گوشی در ۱۶ آپریل یعنی ۲۷ فروردین ماه در این کشور آغاز خواهد شد و نسخه ۳۲ گیگابایتی و دو سیم کارته این گوشی با قیمتی در حدود ۸۳۴ دلار (۳۵ دلار بیشتر از نسخه تک سیم کارته)، نسخه ۶۴ گیگابایتی و دو سیم کارته با قیمت ۸۹۳ دلار و نسخه ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی با قیمت ۹۲۷ دلار به فروش خواهد رفت.

مطالب مشابه:
(2) نظر

من که بی صبرانه منتظرم S6 Edge برسه ایران و از نزدیک این گوشی رو ببینم

انشالله به زودی

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید