عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

نسخه اندروید گوگل الو بیش از ۱ میلیون بار دانلود شده است
۷ مهر ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

همانطور که در خبرها گفتیم، اپلیکیشن جدید چت گوگل با نام گوگل الو (Google Allo) اوایل این هفته در دسترس عموم قرار گرفت. این سرویس جدید پیام‌رسان گوگل علیرغم حرف و حدیث‌هایی که در خصوص جاسوسی بودن آن به میان آمد، با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شده و هم‌اکنون تعداد دانلودهای نسخه اندروید گوگل الو در فروشگاه گوگل پلی از مرز ۱ ملیلیون بار گذشته است.

نسخه اندروید گوگل الو در حال حاضر توانسته در جایگاه اول اپلیکیشن‌های رایگان و بالاتر از مسنجر فیسبوک قرار گیرد و ظاهرا به زودی رکورد دانلود گوگل Duo – نرم افزار چت تصویری گوگل با بیش از ۵ میلیون بار دانلود در ۱۰ روز اول عرضه – را خواهد شکست.

این رقم بدون در نظر گرفتن تعداد دانلود در اپ استور اپل و نسخه iOS است و با توجه به اینکه نسخه اندروید گوگل الو در گوگل پلی با تعداد دانلود «۱ تا ۵ میلیون بار» مشخص شده است، ممکن است تعداد دقیق دانلودهای این نسخه از اپلیکیشن پیام رسان گوگل به طور قابل توجهی بیشتر از ۱ میلیون بار نیز باشد.

البته اینکه گوگل بتواند کاربران را به ادامه استفاده از سرویس‌های پیام‌رسان جدید خود، گوگل الو و گوگل Duo ، متقاعد کند، کاملا بحثی جدا است. اگرچه گوگل الو نقاط قوتی نیز دارد، اما اینگونه نیست که یک اپلیکیشن پیام رسان از راه برسد، راه خود را به گوشی‌ها باز کند و این موفقیت را ادامه دهد. بیشتر کاربران در حال حاضر از اپلیکیشن‌هایی مانند iMessage، مسنجر فیسبوک، واتس اپ، تلگرام و مانند اینها استفاده می‌کنند و از استفاده از این اپلیکیشن‌های پیام‌رسان رضایت کامل نیز دارند. متاسفانه در خصوص گوگل – علیرغم نفوذ غیر قابل انکاری که در دنیای تکنولوژی دارد – پس از تجربه ناموفقی که با عرضه اپلیکیشن هنگ اوتس داشت، ورود به این عرصه ممکن است کمی دیر باشد.

 


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید