عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

ویژگی امنیت جدید با نام ” حالت اضطرار “ در ایفون ۷
۱۶ دی ۱۳۹۴|
0 نظر
samancent

انتشار شایعات گوناگون پیرامون پرچمداران شرکت ها پیش از عرضه به امری عادی تبدیل شده است که علاقمندان به تازه های تکنولوژی همواره آن ها را دنبال می کننئ.حال محصولات پرطرفدار شرکت اپل نیز از این قائده مستثنی نیستند و همواره پیش از ارائه محصولات اپل شایعات زیادی درباره محصول پیش رو شنیده می شود.
انتشار شایعاتی درباره محصول بعدی اپل یعنی آیفون ۷ موردی است که این روزها به رویدادی عادی تبدیل شده اما وقتی منابع معتبری نظیر پاپیولار ساینس به آن می پردازند قضیه کمی جدی تر می شود.

این نشریه در این باره گفته : در حال حاضر از گوشی ۶S به عنوان پرچمدار آیفون یاد می شود. این محصول خلاقانه فناوری سه بعدی، تصاویر زنده و اسکن سریعتر اثر انگشت را به دنیای تلفن های همراه آورده است و حالا انتظار می رود با ورود نسل جدید و بعدی آیفون یعنی آیفون ۷ به بازار از ویژگی امنیتی جدید و حیرت انگیزی موسوم به «حالت اضطراری» پرده برداری شود.

ثبت اختراع جدیدی که اپل انجام داده،گویای این موضوع است که آیفونهای آینده مجهز به ویژگی ای خواهند بود که با توجه به اینکه کدام انگشت اسکنر تشخیص هویت آن را لمس می کند، به کاربر این امکان را می دهد تا حالت اضطراری را فعال کند.
با این روش کاربر می تواند اثر انگشت یکی از انگشتان خود را به طور پیش فرض برای باز کردن قفل امنیتی آیفون خود تعریف کرده و اثر انگشتان دیگر را برای حالت اضطراری در نظر بگیرد. گفتنی است این فناوری جدید امکان ارسال پیام اضطراری به مراکز از پیش تعریف شده را فراهم می کند. همچنین از این طریق تصاویر و ویدئوهایی از موقعیت اضطراری مورد نظر تهیه و ارسال می شود. از آن گذشته آیفون ۷ قابلیت انتشار سیگنال رادیویی به مراکز از پیش تعریف شده را دارد.

حال باز هم برای تایید یا رد شدن این شایعات باید منتظر ماند.


مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید