موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

آموزش مختصری در حل مشکل Security Code در اینستاگرام,Security Code,Security Code در اینستاگرام,Instagram,کد امنیتی اینستاگرام,حل مشکل کد امنیتی اینستاگرام,ثبت شماره تلفن در اینستاگرام,سایت آموزشی موبایلستان

ویژگی ورود دو مرحله‌ای در اپدیت جدید به اینستاگرام اضافه شد

امنیت در شبکه های اجتماعی مقوله بسیار مهمی است.به همین دلیل همواره این شبکه ها در حال ارتقاء امنیت و تغییرات در سیستم خود می باشند.در همین راستا، شبکه اجتماعی اینستاگرام به تازگی ویژگی ورود دو مرحله‌ای را برای کاربران فعال کرده است.ورود دو مرحله‌ای حساب‌های کاربری باعث افزایش امنیت حساب می‌شود و در نتیجه احتمال هک شدن این‌گونه حساب‌ها بسیار کمتر از حد معمول است.

two-factor-authentication

در ورود دو مرحله‌ای به حساب‌های کاربری، هنگام وارد شدن به حساب رمز عبور جداگانه‌ای برای شماره‌ی فرد فرستاده می‌شود تا علاوه بر وارد کردن رمز حساب کاربری، رمز فرستاده شده توسط اس‌ام‌اس نیز از کاربر پرسیده شود.

از دیگر تغییرات اصلی به وجود آمده در این شبکه‌ی اجتماعی می‌توان به شمارش تعداد بازدید کنندگان از ویدئوهای اکانت اشاره کرد. چند روز پیش نیز اینستاگرام امکان ایجاد چند حساب کاربری توسط یک نفر را نیز به وجود‌ آورده بود.

منبع: gsmarena

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار