عضویت در سایت موبایلستان کلمه عبور خود را گم کرده اید ؟

 

 

پلی‌ استیشن پرو رسما رونمایی شد !
۱۸ شهریور ۱۳۹۵|
0 نظر
samancent

در جریان رویداد «نشست پلی‌استیشن»، سونی به صورت رسمی از کنسول میان نسلی پلی‌استیشن پرو (PlayStation Pro) رونمایی کرد. در ادامه مشخصات کنسول جدید سونی را مشاهده کنید.

 

در این چند ماهه اخیر اخبار زیادی حول کنسول میان نسلی پلی‌استیشن نئو منتشر شد. اخباری که نوید یک کنسول قدرتمندتر نسبت به پلی‌استیشن ۴ را می‌داد. البته نباید به هیچ‌وجه نگران بود زیرا بازی‌های این دو کنسول یکسان هستند ولی در پلی‌استیشن نئو کیفیت اجرایی بالاتر بوده و شاهد اجرای بازی‌ها با رزولوشن ۴K هستیم. حال در جریان رویداد «نشست پلی‌استیشن» سونی رسما این کنسول را با نام پلی‌استیشن پرو معرفی کرد. از نظر توان پردازشی ‌پلی‌استیشن پرو تقریبا دو برابر مدل قبلی خود است.

 

همچنین از دیگر ویژگی‌های این کنسول می‌توان به پشتیبانی از قابلیت استریم ۴K، اجرای بازی‌ها با رزولوشن ۱۰۸۰pو نرخ فریم ۶۰ بر ثانیه نیز اشاره کرد. همچنین از نظر هارد درایو این کنسول یک ترابایتی خواهد بود. با این حال بازی‌های سونی روی هر دو پلتفرم پرو و کنسول قبلی اجرا خواهند شد. به‌علاوه سونی هنوز تصویری از این کنسول یا قیمت و زمان عرضه آن ارائه نکرده است.

 

در واقع پلی‌استیشن پرو تنها از پخش ویدیو در رزولوشن ۴K پشتیبانی می‌کند و ابعاد آن نسبت به نسخه‌ی قدیمی کوچک‌تر شده است و از نظر قدرت اجرای بازی‌ها این دو کنسول تفاوتی با یکدیگر نمی‌کنند.

منبع زومجی

مطالب مشابه:

نظرتان را در مورد این مطلب بیان نمایید