موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

کلیف بلیزینسکی درباره DOOM 4 سخن میگوید

با درنظر گرفتن تجربه وی در سری Gears of War و بازی فعلی او در سبک شوتر اول شخص LawBreakers،جناب Cliff Bleszinski قطعا در مبحث سبک شوتر فردی آگاه و باتجربه است.امروز وی طی بیانیه ای در حساب رسمی خود در توئیتر، نظر خود را درباره عنوان Doom اعلام کرد که به سمع و نظرتان میرسانیم.

Cliff Bleszinski به عنوان یکی از خالقان سبک کاور گیری در بازی های سوم شخص و سازنده سه گانه معروف GoW شناخته میشود.وی با ساخت نخستین سری از بازی Gears Of War صنعت سرگرمی را به نسل جدیدی از تفریحات تعاملی انتقال داد.

 

وی در جدیدترین نظر خود پیرامون بازی DOOM افزود:

یک نظر خلاصه وار درباره تجربه خودم با بازی DOOM 4 عرض کنم.همونطور که انتظار میرفت یک شوتر بزن بهادر بسیار مناسب.سلاح ها در بازی حس خوبی را به بازیباز انتقال میدهد.دیدن برخی چیز های شیطانی در بازی بسیار خوب است.بودن روی سطح مریخ بسیار خارق العاده است.

— Cliff Bleszinski (@therealcliffyb) May 13, 2016

___________________________________________________________

عشق اینکه بدانیم کی هستیم و راز های پشت پرده در DOOM چیست و مکانیک روح وار System Shock 2 بسیار جذاب است.ارتقاء نشانه ها و سلاح ها به همان خوبی ایست که انتظار میرفت.

— Cliff Bleszinski (@therealcliffyb) May 13, 2016

___________________________________________________________

تنها نقد من بر بازی DOOM (که تا اینجا بینظیر بود)بسیار شبیه به این بازی چیزی را عرضه میکند که من پیشتر با فرانچایز قبلی ام (Gears Of War) انجام دادم

اینقدر روی اعدام کردن (کشتن های بی رحمانه) تمرکز نکنید 🙂

— Cliff Bleszinski (@therealcliffyb) May 13, 2016

__________________________________________________________

البته به خودی خود فینیشر ها یا اعدام کردن های این عنوان اشکالی ندارد اما خب از آنجایی که ممکن است بدونید برای یک بازی شوتر ممکنه مناسب نباشه ولی از ارزش تجربه بازی کم نخواهد کرد.

طبق نقل قول های بالا بنظر میرسد که آقای بلیزینسکی از تجربه بازی دووم بسی لذت برده و دیدن اینکه سازندگان دیگر به ملاقات شرکت ها و عناوین دیگر استودیوها میروند خوشایند است.

DOOM 4 انتظار میرود در تاریخ June 30 سال ۲۰۱۶ و جدید ترین بازی آقای کلیف بلیزینسکی و استودیوی Boss Key یعنی LawBreakers نیز در تاریخ احتمالی تابستان سال جاری منتشر میشود.