موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

 

گلکسی نوت ۷ در بازی GTA V غوغا به پا کرد !!!

همان‌طور که می‌دانید سامسونگ توانسته است با فراخوانی گوشی های گلکسی نوت ۷ معیوب، از تعداد انفجارها و آتش‌سوزی‌ها و دیگر حوادث به وجود آمده برای این دیوایس بکاهد. از طرفی این شرکت در حال عرضه دوباره گلکسی نوت ۷ و بازگشت به حالت اولیه خود نیز است، اما جالب است بدانید که در این میان باز هم واکنش‌های خنده‌دار و تمسخر‌آمیز کاربران به انفجار گلکسی نوت ۷ وجود دارد. این بار در محیط بازی GTA V؛ اما شاید سوال این باشد که گلکسی نوت ۷ در بازی GTA V چه می‌کند؟

در دنیای دیجیتال همواره شرکت‌های بزرگ اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند که تقریبا جبران‌ناپذیر است. کمپانی‌های اپل و مایکروسافت نیز قبلا هر کدام به خاطر اشتباهاتشان به شکلی خاص به تمسخر گرفته شده بودند. اما حالا شاهد هستیم که واکنش‌های تمسخر‌آمیز نسبت به گلکسی نوت ۷ معیوب در فضای مجازی غوغا کرده است. در ویدیویی که در وب سایت یوتیوب در حال به اشتراک‌گذاری و نمایش است، گلکسی نوت ۷ معیوب و قدیمی که مستعد انفجار بود، به عنوان اسلحه‌ای شبیه به نارنجک دستی توسط کاربر در بازی GTA V مورد استفاده قرار می‌گیرد. گلکسی نوت ۷ در بازی GTA V قابلیت چسبندگی داشته و از این رو در بازی آن را می‌توانید به هر سطحی بچسبانید:

 

گلکسی نوت 7 در بازی GTA V

 

فرد در فضای بازی ابتدا وارد فروشگاه اسلحه فروشی می‌شود جایی که تمامی انواع اسلحه‌های سبک و سنگین قابل مشاهده هستند. اما در این میان به مورد جالبی برخورد خواهید کرد. درست در داخل اتاقک شیشه ای نارنجک‌های دستی، با گلکسی نوت ۷ مواجه خواهید شد که از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی به گلکسی نوت ۵ دارد. این بخش که توسط گروه Modded Games طراحی شده است، به شما نشان خواهد داد که گلکسی نوت ۷ در بازی GTA V چطور می‌تواند شما را به هیجان آورده و از طرفی شهر را ویران کند!

هر چند مسلما شرکت سامسونگ این مود از بازی GTA V را بازی نکرده و به آن نخواهد خندید، اما کاربران از منفجر کردن اشیا درون بازی بسیار لذت خواهند برد. در هر صورت جدا از این بازی و شوخیهایی که در پی آن است، گلکسی نوت ۷ معیوب و انفجار باتری SDI آن به کسی آسیب جدی وارد نکرده است. علاوه بر آن چند روزی است که دیگر خبری در مورد انفجار گلکسی نوت ۷ نمی‌شنویم. شاید حالا زمان آن فرا رسیده باشد که گلکسی نوت ۷ در بازار گوشی های هوشمند بدرخشد.

 

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار