موبایلستان سایت تخصصی ابزارهای هوشمند

گوشی وان پلاس ۳ از طراحی نسخه‌های قبلی بهره می‌برد

همان‌طور که می‌دانید شایعه شده که در ماه آینده گوشی وان پلاس ۳ (OnePlus 3) به‌صورت رسمی معرفی می‌شود. تاکنون شایعات بسیاری پیرامون این دستگاه منتشر شده و اخیرا تصاویری از وان پلاس ۳ در دنیای مجازی فاش شده که از طراحی نسخه‌های قبلی بهره می‌برد.

به‌تازگی چند تصویر از گوشی وان پلاس ۳ در زوایای مختلف منتشر شده که از لحاظ طراحی بسیار شبیه به مدل‌های قبلی این شرکت است، اما شاید این طرح نهایی پرچم‌دار جدید وان پلاس نباشد و فقط یک نسخه آزمایشی برای آزمایش سخت‌افزار و عملکرد این دستگاه باشد.

با توجه به تصاویر منتشر شده این دستگاه ظاهری شبیه به سبک طراحی اچ تی سی ۱۰ (HTC 10) دارد و نمی‌توان منکر این مسئله شد، گوشی وان پلاس ۳ از قسمت بالایی دقیقا شبیه به اچ تی سی ام ۷ ( HTC M7 ) است و آن‌طور که از تصاویر پیدا است سنسور دوربین در قسمت پشتی قدری از بدنه دستگاه بیرون آمده است.

البته قسمت جلویی طراحی متفاوتی نسبت به نسل‌های گذشته دارد و به نظر می‌رسد که از سبک طراحی شرکت میزو الهام گرفته است. این دستگاه دارای یک دکمه فیزیکی بوده و از آنجا که در قسمت پشتی هیچ سنسوری دیده نمی‌شود، شاید سنسور اثرانگشت این دستگاه روی همین دکمه فیزیکی تعبیه شده باشد.

در تصاویر جدید فاش شده، طراحی پایینی وان پلاس ۳ به نمایش گذاشته شده که یک جک هدفون ۳٫۵ میلی‌متری را در کنار پورت یو اس بی نوع سی (USB Type-C) نشان می‌دهد. همچنین اسپیکر و میکروفون این دستگاه در قسمت زیرین قابل مشاهده است.

در بخش طرفین این گوشی هوشمند یک سویچ و ضامن دیده می‌شود که شاید متعلق به سیم کارت یا کارت حافظه باشد، علاوه بر این برجستگی دکمه‌های کنترل صدا و پاور بسیار واضح است. انتظار می‌رود که این تصاویر تنها یک طرح مهندسی باشند، اما قطعا به‌زودی تصاویر نهایی وان پلاس ۳ هم منتشر خواهند شد.

 

گوشی وان پلاس 3

گوشی وان پلاس 3

 

گوشی وان پلاس 3

منبعgizmochina