آشنایی با سه محصول ویژه سامسونگ در IFA

سامسونگ در IFA

سامسونگ در IFA

سامسونگ به‌تازگی و در کنفرانس IFA سه دستگاه پوشیدنی جدید را به دنیای فناوری معرفی کرد. این سه دستگاه که گیر فیj 2 پرو، گیر اسپورت و گیر IconX نام دارند در واقع سندی برای این نکته هستند که این برند برای در دست گرفتن بازار فناوری‌های سلامت جدی است. بر اساس اظهارات سامسونگ: «فناوری‌های پوشیدنی جدید دیگر به‌عنوان یک ردیاب فعالیتی که به شمارش گام‌های شما می‌پردازند شناخته نمی‌شوند بلکه آن‌ها با ارائه ارتباطات پیشرفته سعی در ارائه یک مدیریت سلامت جامع و بهتر کردن سلامت افراد دارند.»

گیر فیت پرو ۲:

پیش‌ازاین که گیر فیت پرو ۲ در IFA رونمایی شود، افراد تا حدی به لطف اخبار لو رفته از این دستگاه با مشخصات آن آشنایی داشتند. این به معنای آن است که هر کسی که پیش‌ازاین اخبار مربوط به این پوشیدنی سامسونگ را دنبال می‌کرده، اکنون دقیقا می‌داند که با چه دستگاه سر و کار دارد. با این حال گیر فیت پرو ۲ از نظر مشخصات بسیار شبیه نسل قبلی خود یعنی گیر فیت ۲ است و تنها نکته متمایز کننده این پوشیدنی بالاتر بودن میزان ضد آب بودن این دستگاه است که موجب می‌شود حتی تا عمل ۵۰ متر در زیر آب دوام بیاورد.

از دیگر قابلیت‌های ارائه شده برای این دستگاه پشتیبانی آفلاین از نرم‌افزار اسپاتیفای است که گیر فیت ۲ اصلی از آن بی‌بهره بود. با این حال سامسونگ هنوز هم قیمت نهایی این دستگاه را مشخص نکرده است اما بر اساس برخی منابع معتبر قیمت در نظر گرفته شده برای این دستگاه ۱۹۹٫۹۹ دلار است.

انتشار اطلاعاتی از گوشی گلکسی اس ۷ اکتیو

گیر اسپورت:

از نظر طراحی، گیر اسپورت را شاید بتوان اندکی شبیه به گیر اس ۳ خواند که البته تنها برخی از ویژگی‌های آن را به ارث برده و این دو دستگاه دقیقا شبیه به هم نیستند. همچنین صفحه نمایش ۱٫۲ اینچی AMOLED آن که با رزولوشن ۳۶۰ x 360 ارائه شده است نیز با فناوری گوریلا گلس ۳ پوشانده شده است.

این دستگاه نیز مانند گیر فیت ۲ پرو می‌تواند برای شنا کردن مورد استفاده قرار بگیرد زیرا میزان ضدآب بودن آن‌ها دقیقا باهم برابر است. همچنین این دستگاه نیز از قابلیت استفاده از اسپاتیفای به‌صورت آفلاین پشتیبانی می‌کند. با این حال قیمت رسمی این دستگاه هنوز مشخص نشده است.

گیر IconX (2018):

این مدل از IconX (2018) بسیار شبیه به مدل ارائه شده در سال ۲۰۱۶ میلادی است پس بنابراین چیز زیادی برای گفتن درباره این دستگاه وجود ندارد. تنها تفاوت این دو مدل در این است که میزان باتری در نسخه ۲۰۱۸ بسیار بیشتر شده و به‌احتمال بسیار زیاد تا بیش از ۵ ساعت نیز دوام بیاورد. در رابطه با قیمت این دستگاه نیز هنوز حرفی به میان نیامده است.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی