آموزش و ترفند

آشنایی با نرم‌افزار Market Emoji Keyboard

نرم‌افزار Market Emoji Keyboard

نرم‌افزارهای کیبورد سوم شخص بسیاری وجود دارند که هرکدام از آن‌ها قابلیت‌های متفاوت و متنوعی را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورند. این قابلیت‌ها از استیکرهای زیبا، فایل‌های گیف، فونت‌های متفاوت و… متغیر هستند. با این حال تعداد نرم‌افزارهایی که بتواند به‌خوبی کار بکند و تمامی این قابلیت‌ها را به‌صورت یکجا ارائه کند بسیار کم است.

به همین ترتیب نیز تصمیم گرفته این تا در این مقاله به معرفی یکی از بهترین نرم‌افزارهای کیبورد به نام Market Emoji Keyboard بپردازیم که تمامی این قابلیت‌ها را به‌صورت یکجا در اختیار دارد. این نرم‌افزار به‌صورت رایگان در اپ استور و گوگل پلی وجود دارد که دانلود آن خالی از لطف نیست.

برای آشنایی بیشتر با این نرم‌افزار به سراغ ویژگی‌های اصلی آن می‌رویم:

  1. بازار استیکر

همان‌طور که از نام این نرم‌افزار مشخص است بازاری برای دانلود استیکرهای متنوع و زیبا برای دانلود در این نرم‌افزار در نظر گرفته شده است. استیکرهای این نرم‌افزار به دو دسته رایگان و قابل‌خرید تبدیل می‌شوند و البته اگر شما در ساخت استیکر مهارت دارید می‌توانید استیکرهای ساخته‌شده خود را در این نرم‌افزار قرار دهید تا عموم افراد از آن‌ها استفاده کنند.

  1. قابلیت Sticker Cam

این نرم‌افزار نیز مانند قابلیت فیلترهای صورت موجود در نرم‌افزارهای اینستاگرام و اسنپ چت ، ماسک‌های صورت جالبی را برای کاربران محیا کرده است که استفاده از آن‌ها خالی از لطف نیست.

  1. فایل‌های GIF

نرم‌افزار Market Emoji Keyboard فایل‌های GIF بسیاری را برای شما در نظر گرفته است که می‌توانید به دانلود آن‌ها بپردازید و همچنین می‌توانید فایل‌های یاد شده را در نرم‌افزار جستجو کنید تا بهترین گزینه را پیدا کنید. همچنین این فایل‌ها به‌صورت کاملا کاربردی طبقه‌بندی شده‌اند.

  1. کیبورد استیکر

شما می‌توانید در داخل کیبورد به دانلود و ارسال استیکرهای متنوع بپردازید. همچنین انتخاب فایل‌های GIF از داخل نرم‌افزار نیز به‌راحتی قابل انجام است. همچنین در این بخش به‌راحتی می‌توانید تصاویری که از صورت خود با نقاب‌های یاد شده در مرحله قبلی ساخته‌اید را نیز به اشتراک بگذارید.

  1. ذخیره ابری

این نرم‌افزار برای هر کاربر ۵ گیگابایت فضای ابری رایگان در نظر گرفته است که شما می‌توانید در آن به ذخیره فایل‌ها و استیکرهای خود در Market Emoji Keyboard بپردازید. همچنین می‌توانید با استفاده از کامپیوتر خود به این حساب ابری دسترسی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا