آغاز رسمی پیش‌فروش گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ

550
۱۵ اسفند ۱۳۹۵

آغاز رسمی پیش‌فروش گلکسی اس ۸ توسط سامسونگ

گلکسی اس ۸

تاریخ رونمایی از پرچم‌دار جدید سامسونگ یعنی سامسونگ گلکسی اس ۸  به‌احتمال‌زیاد آخر ماه میلادی جاری خواهد بود. این غول تولید لوازم الکترونیکی در کره جنوبی اعلام کرد که به‌احتمال بسیار قوی تاریخ رونمایی از تلفن همراه هوشمند گلکسی اس ۸  در روز بیست و نهم ماه مارس سال میلادی جاری باشد. بااین‌حال پیش‌فروش این محصول به‌احتمال‌زیاد در روزهای آتی آغاز خواهد شد.

این کمپانی برای صحه گذاشتن بر شایعات منتشر شده مبنی بر وضعیت تلفن همراه گلکسی اس ۸  و تاریخ عرضه آن، پیش‌نمایشی از جلسه رونمایی از این تلفن همراه یاد شده را در کنگره موبایل جهانی سال جاری میلادی که به‌تازگی به اتمام رسیده است به نمایش گذاشت.

البته کمپانی سامسونگ هنوز به‌صورت رسمی هیچ‌چیزی درباره تاریخ موجودی این محصول در بازارها چیزی اعلام نکرده است. بااین‌حال هم‌اکنون کاربران علاقه‌مند‌می توانند به وب‌سایت طراحی شده توسط  کمپانی بریتانیایی کارفون ورهاوس (از خرده‌فروشان نامی تلفن همراه با بیش از دو هزار و ۴۰۰ شعبه در سراسر اروپا) مراجعه کرده و به‌صورت غیررسمی با ثبت‌نام کردن در فهرست خریداران این پرچم‌دار میزان علاقه خود را به خرید آن نشان دهند.

اندرو ویلسون به‌عنوان مدیر عامل درخواست خرید کمپانی کارفون ورهاوس این موضوع را به رسانه‌ها اعلام کرده است و دراین‌باره می‌گوید: « سامسونگ اطلاعیه ویدیویی‌ای را منتشر کرد که تائید کننده ورود چیزی هیجان‌انگیز در تاریخ ۲۹ مارس بود. سال گذشته مشتریان ما حدود ۱۱۱ پوند بر روی سری سامسونگ گلکسی اس ۷ تخفیف دریافت کردند اما در حال حاضر در این زمینه چیز دیگری نمی‌توانیم بگوییم، ما هم‌اکنون صفحه پیش‌فروش خود را برای مشتریان بازکرده‌ایم تا به آن‌ها در ارائه بهترین قیمت در رابطه با گلکسی اس ۸  کمک کنیم»

درآمد سامسونگ از آیفون X بیشتر از گلکسی اس ۸ خواهد بود

شایان‌ذکر است که شرکت سامسونگ هنوز هیچ عکس‌العمل خاصی نسبت به این موضوع از خود نشان نداده است و حتی تلاش‌های رسانه‌ها برای دریافت پاسخ در این زمینه نیز بدون نتیجه بوده است.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی