آموزش : آیا علاقه دارید هر فایلی در WhatsApp بفرستید ؟

26 آذر 1394

قابلیت ارسال هرگونه فایل با هر پسوندی را به جرات می توان از دلایل اصلی محبوبیت پیام رسان هایی همچون ویچت (در گذشته) و تلگرام دانست،چون کاربران در طول روز نیاز دارند تا فایل های مختلفی به جز موسیقی و عکس و فیلم را برای یکدیگر ارسال کنند.به طور مثال دانشجویان از این امکان برای ارسال فایل های پی دی اف و درسی برای یکدیگر به میزان بسیار زیادی استفاده می کنند. علاوه بر آن،تفاوتی ندارد که شما عکسی را با یک دوربین ۵ مگاپیکسلی انداخته اید یا یک دوربین ۲۰ مگاپیکسلی،چون هنگام ارسال آن از طریق تمامی برنامه های یاد شده،رزولوشن عکس به حد زیادی کاهش می یابد که برای جلوگیری از این کار باید “فایل عکس” ها را ارسال کنید.

 

اما همانطور که می دانید WhatsApp که محبوب ترین پیام رسان در سراسر جهان به شمار رفته و جدیدا دو ویژگی کاربردی به آن افزوده شده است،از داشتن این امکان محروم شده و فقط می تواند در جابجایی فایل صوتی،عکس و ویدئو شما را یاری دهد.

اما به وسیله یک اپلیکیشن دیگر این امکان فراهم شده است،اپلیکیشن WFS: WA File Sender

 

 

WFS WA File Sender

 

در واقع اپلیکیشن یاد شده فایل شما را درون یک فایل صوتی مخفی کرده و آن را از طریق WhatsApp ارسال می‌نماید. وقتی که گیرنده فایل را دریافت کرد، WFS نصب شده بر روی دستگاه مقصد فایل را شناسایی کرده و فایل اصلی را از آن استخراج می‌نماید.علاوه بر آن همانطور که می دانید برای ارسال فایل های صوتی عادی محدودیت ۱۶ مگابایتی در WhatsApp وجود دارد،اما به کمک این اپلیکیشن فوق العاده قادر خواهید بود تا فایل های با حجم بیشتر را نیز ارسال کنید.WFS فایل شما را به قسمت های ۱۶ مگابایتی تقسیم و تمامی آن ها را ارسال می کند و بسته های ارسالی مجددا در مقصد سرهم می شوند. گفتنی است برای استفاده از این برنامه هم فرستنده و هم گیرنده باید آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود داشته باشند.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی