آموزش جلوگیری از افزوده شدن ناخواسته به گروه‌ها در تلگرام

گروه‌های تلگرام

گروه‌های تلگرام

تلگرام به محبوب‌ترین سیستم مکالمه اینترنتی در جهان بدل شده است و به همین دلیل نیز تصمیم داریم تا در موبایلستان به آموزش ترفندهایی از این شبکه اجتماعی بپردازیم که شاید برای شما بسیار مفید و کارآمد باشند. در این بخش به اطلاعات مربوط به گروه‌های تلگرام و کنترل نحوه عضو شدن شما در آنها خواهیم پرداخت.

اگر شما نیز یکی از کاربران نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام باشید، ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که توسط ادمین‌های گروه‌ها و کانال‌های مختلف به گروه‌های متنوع و بسیار زیادی دعوت شوید که تمایلی به حضور در آن‌ها ندارید. در این میان یکی از گزینه‌های موجود ترک گروه یا کانال یاد شده است که البته با دردسرهای خود نیز همراه است. به این ترتیب امروز تصمیم گرفته‌ایم تا به معرفی قابلیتی جدید در تلگرام بپردازیم که با فعال کردن آن ادمین ها و اشخاص بدون اجازه شما می‌توانند حساب کاربری‌تان را به گروه و یا کانالی اتصال دهند. برای انجام این کار لازم است مراحل زیر را طی کنید.

  1. نرم‌افزار تلگرام خود را به جدیدترین نسخه به‌روزرسانی کنید.
  2. وارد نرم‌افزار شوید.
  3. بر روی آیکون سه خط موجود در بالا و سمت راست تصویر کلیک کنید.
  4. وارد بخش تنظیمات شوید.
  5. بر روی Privacy and Security کلیک کنید.
  6. گزینه Groups را انتخاب کنید.
  7. در صفحه باز شده با انتخاب گزینه My Contacts می‌توانید تعیین کنید که فقط مخاطبینتان توانایی اضافه کردن شما در گروه‌ها را داشته باشند.

به این ترتیب و با انجام چندین قدم بسیار ساده توانسته‌اید مشکل اضافه شدن در گروه‌های تلگرامی ناشناس را حل کنید. به کمک این روش می‌توانید تعداد گروه‌هایی که در آن‌ها عضو هستید را تحت کنترل داشته و تنها با اختیار خود به یک گروه تلگرامی وارد شوید. همچنین این قابلیت قابل تغییر مجدد است و می‌توانید هر زمان که خواستید دوباره آن را به وضعیت اولیه بازگردانید.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی