پخش زنده اینستاگرام

آموزش نحوه خاموش کردن پخش زنده اینستاگرام

پخش زنده اینستاگرام

اینستاگرام را می‌توان یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان به‌حساب آورد. ایده اصلی این شبکه اجتماعی بسیار ساده است و به اشتراک‌گذاری و اینستاگرام ارسال ویدیو و عکس اختصاص یافته است. این نرم‌افزار هر چند وقت یک بار ویژگی جدیدی را ارائه کرده و کاربران خود را شوق می‌آورد که البته برخی را هم ناراضی می‌کند.

برای مثال یکی از ویژگی‌هایی که اخیرا به این نرم‌افزار افزوده شده است امکان ارسال ویدیو زنده برای فالوورها یا پخش زنده اینستاگرام است. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که افراد بسیار زیادی را در این شبکه اجتماعی دنبال می‌کنید، حتما در روز با تعداد زیادی از اعلانات ویدیوهای زنده توسط دوستان خود در نرم‌افزار اینستاگرام مواجه می‌شوید که شاید مایل به تماشای آن ویدیو نباشید.

البته دریافت نوتیفیکیشن برای ویدیوهای زنده بسیار کاربردی است اما دریافت بیش‌ازحد آن‌ها می‌تواند واقعا کسل کننده باشد. اگر شما نیز جزو افرادی هستید که روزانه اعلانات زیادی از این دست دریافت می‌کنند با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. نحوه خاموش کردن اعلان ویدیوها یا پخش زنده اینستاگرام در این شبکه اجتماعی بسیار ساده است و برای انجام این کار باید گام‌های ارائه شده در این مقاله را به‌دقت و به ترتیب اجرا کنید.

  1. اینستاگرام را به به‌روزترین نسخه آپدیت کنید.
  2. وارد حساب کاربری خود در این نرم‌افزار بشوید.
  3. در صفحه حساب کاربری خود بر روی آیکون سه‌نقطه کلیک کنید تا به منوی تنظیمات بروید.
  4. گزینه Push notification را بیابید و آن را انتخاب کنید.
  5. در انتهای صفحه گزینه Live Videos را پیدا کرده و آن را بر روی off قرار دهید.

به این ترتیب به‌راحتی توانسته‌اید دریافت اعلانات مربوط به ویدیوهای زنده دوستانتان را لغو کنید. این امر نه‌تنها می‌تواند به راحت‌تر بودن شما کمک کند بلکه می‌تواند حجم بالایی از بسته‌های اینترنتی شما را نیز برای شما بدون استفاده نگاه دارد تا از آن‌ها برای کاربری‌های دیگر بهره ببرید.

مطلب پیشنهادی