آموزش دریافت هشدارهای آب‌وهوایی بر روی تلفن‌های همراه هوشمند

آموزش دریافت هشدارهای آب‌وهوایی

 

اگر اخبار جهانی را دنبال کرده باشید حتماً درباره طوفان‌های ایرما که به‌تازگی گریبان گیر برخی از ایالت‌های ایالات‌متحده آمریکا شده است، شنیده‌اید. هشدارها و اعلانات به‌موقع درزمینهٔ طوفان ایرما بسیار حساس هستند زیرا این طوفان‌ها با سرعت بسیار زیاد خود می‌توانند در چند دقیقه شرایط زیستی یک منطقه را به‌کلی متحول سازند و فجایع بسیاری به بار بیاورند. به‌علاوه این هشدارها معمولاً از طریق اخبار منتشرشده در تلویزیون به گوش افراد می‌رسند و عدم دسترسی به تلویزیون به معنای بی‌خبری شمار زیادی از افراد درخطر است. بااین‌حال تلفن‌های همراه هوشمند این بار نیز مانند بسیاری مواقع دیگر به کمک افراد آمده و می‌تواند جان بسیاری را نجات دهد و شما می‌توانید هشدارهای مربوط به آب‌وهوای منطقه خود را به‌راحتی بر روی دستگاه هوشمند همراه خود در اختیار داشته باشید. به‌این‌ترتیب بر آن شدیم تا در این مقاله درباره راه‌هایی که از طریق آن‌ها می‌توانید هشدارهای آب‌وهوایی مناسب را بر روی دستگاه هوشمند خود دریافت کنید، صحبت کنیم.

  1. نرم‌افزار ACCUWEATHER

این نرم‌افزار با ارسال اعلانات سریع بر روی تلفن‌های همراه هوشمند حاضر در منطقه خطر، کاربران را از وقوع خطرات آب‌وهوایی نزدیک آن‌ها مطلع می‌سازد. این اعلانات به حدی بلند پخش می‌شوند که می‌توانند کاربر را از خواب بیدار کرده و هشدارهای لازم را ارائه کنند.

  1. نرم‌افزار DISASTER ALERT BT PACIFIC DISASTER CENTER

این نرم‌افزار نیز هشدارهای آب‌وهوایی را برای دستگاه‌های اندرویدی و مجهز به سیستم‌عامل iOS فراهم می‌آورد. همچنین نقشه‌های ارائه‌شده بر روی این نرم‌افزار نیز میزان امنیت موقعیت‌های مکانی مختلف را به افراد گزارش می‌دهند. علاوه بر این مناطق سیل‌زده در این نرم‌افزار به‌راحتی قابل تشخیص است.

  1. نرم‌افزار Today Weather
برترین‌ نرم‌افزارهای اندروید معرفی شدند

این نرم‌افزار با رابط کاربری بسیار زیبا و ساده، اطلاعات بسیار مفیدی را در جهت وضعیت آب‌وهوایی منطقه‌ای که در آن قرار دارید در اختیارتان می‌گذارد. به علاوه نرم افزار یاد شده نیز مانند سایر نمونه‌های ارائه‌شده هشدارهای لازم در جهت موقعیت‌های آب‌وهوایی نامناسب را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی