آموزش ساخت حساب کاربری اپل بدون نیاز به کارت اعتباری

715
۰۷ شهریور ۱۳۹۶
حساب کاربری اپل

حساب کاربری اپل

اگر شما نیز یکی از کاربران دستگاه‌های هوشمند اپل باشید حتما می‌دانید که استفاده از آیفون بدون داشتن حساب کاربری اپل امکان‌پذیر نیست و برای ساخت حساب کاربری شرکت اپل نیز نیازمند داشتن کارت اعتباری  هستید. اما بیشتر هم‌وطنان به دلیل محدودیت‌های موجود در این زمینه کارت اعتباری  مخصوص به خود را در اختیار ندارند. ساختن حساب کاربری برای شرکت اپل بدون انتخاب روش پرداخت‌های آنلاین پیش از این خیلی آسان‌تر بود اما به‌تازگی اپل اجازه نمی‌دهد که کاربرانش بدون واردکردن اطلاعات کارت اعتباری  خود به ساخت حساب کاربری اپل دست بزنند. علاوه بر این، اگر حساب کاربری اپل نداشته باشید نمی‌توانید نرم‌افزارهایی که در کشور شما در دسترس نیستند را دانلود کنید. به‌این‌ترتیب در این مقاله تصمیم گرفته‌ایم تا راه‌حلی برای این مشکل به شما ارائه کنیم.

برای ساخت حساب کاربری  یاد شده برای اپل دون نیاز به کارت اعتباری  می‌بایست مراحل زیر را طی کنید:

  1. نرم‌افزار apple store را بازکرده و از تمامی حساب‌های اپلی که بر روی گوشی فعال کرده‌اید خارج شوید.
  2. سعی به دانلود یکی از نرم‌افزارهای رایگان کنید و پس از انتخاب نرم‌افزار موردنظر گزینه Get را انتخاب کنید. در این میان منویی برای شما باز می‌شود که از شما می‌خواهد تا اطلاعات حساب کاربری خود را وارد کنید. گزینه Create New Apple ID را انتخاب کنید.
  3. اکنون کشور خود را انتخاب کرده و به قدم بروید. در این قدم از شما خواسته می‌شود تا اطلاعات حساب کاربری جدید خود را وارد کنید. پس ازآنجام این کار گزینه Next را فشار دهید.
  4. با ورود به صفحه بعدی متوجه می‌شوید که می‌توانید برای روش پرداختی خود گزینه None را انتخاب کنید. بر روی این گزینه کلیک کنید و اطلاعات خواسته شده را پرکنید. پس ازآنجام این کار گزینه Next را انتخاب کنید.
  5. وارد ایمیلی که برای حساب کاربری اپل خود انتخاب کرده‌اید شوید و ازآنجا وارد ایمیلی که اپل برای تائید برای شما ارسال کرده است شوید.
  6. در این مرحله گزینه Verify Now را انتخاب کنید تا فرایند تائید ایمیل خود را تکمیل کرده باشید.
از این پس برای برقراری تماس با اسکایپ به حساب کاربری احتیاج ندارید

شما هم‌اکنون موفق به ساخت یک حساب کاربری اپل بدون نیاز به کارت اعتباری  شده اید.

۰
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی