آموزش ساخت فایل گیف در نرم‌افزار تلگرام

فایل گیف در تلگرام

فایل گیف در تلگرام

فایل‌های گیف درواقع می‌توانند نمونه فشرده شده ویدیوهای چندثانیه‌ای باشند که در زمینه آموزش، سرگرمی، فناوری و… کاربرد فراوانی دارند. با این حال نرم‌افزارهای طراحی شده برای ساخت این فایل‌ها چندان کارآمد نیستند. در این میان است که دوباره نرم‌افزار محبوب تلگرام با ربات‌های متنوع خود می‌تواند یکی دیگر از مشکلات کاربران را برطرف کند. ربات‌های متعددی برای ساخت فایل‌های گیف ارائه شده‌اند که در این مقاله به معرفی یکی از بهترین‌ها و همچنین طرز کار با آن خواهیم پرداخت.

ربات مورد نظر ما برای ساخت فایل‌های گیف رباتی به نام gifybot@ است که علاوه بر پشتیبانی از زبان فارسی، کارایی مناسبی داشته و فایل‌های درستی تولید می‌کند. برای ساخت فایل‌های گیف با استفاده از این ربات می‌بایست مراحل زیر را طی کنید:

  1. از این لینک وارد ربات gifybot@ بشوید و دکمه start را بفشارید.
  2. با ورود به این ربات منویی برای شما باز خواهد شد که شامل گزینه‌های مختلف برای تبدیل فایل‌هایی مانند عکس و فیلم به فایل‌های گیف است.
  3. در اینجا تصمیم به تبدیل عکس به فایل گیف داریم. برای این کار گزینه عکس به گیف را فشار دهید.
  4. در اینجا منویی برای شما باز می‌شود که از شما سوال می‌پرسد که آیا می‌خواهید فایل با نوشته تولید کنید یا فایل گیف ساده. بر روی فایل با نوشته کلیک کنید.
  5. عکس خود را با متنی که برای آن نوشته‌اید به ربات ارسال کرده و گزینه بساز را بفشارید. خواهید دید که این ربات به‌سرعت دو فایل برای شما ارسال خواهد کرد که دومی برای اشتراک‌گذاری در اینستاگرام در نظر گرفته شده است.
پیام رسان سروش شماره تماس کاربران را فاش می کند

در آخر لازم به ذکر است که ربات تنها یک ماه برای شما رایگان بوده و بعد از گذشت یک ماه می‌توانید با پرداخت پول به ادامه استفاده از این ربات بپردازید. با این وجود همین یک ماه نیز برای لذت بردن از این سیستم کافی است و امیدواریم تا آن زمان بتوانیم راهکار دیگر و البته دائمی برای شما ارائه کرده باشیم.

0
برچسب ها :

دیدگاه شما

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

بدون دیدگاه

    مطلب پیشنهادی