اخبار

آموزش نحوه استفاده از فیلتر صورت در تلگرام

آموزش نحوه استفاده از فیلتر صورت در تلگرام

بسیاری از ما روزانه مدت‌زمان بسیاری را برای ارسال و دریافت پیام در نرم‌افزار پیام‌رسان تلگرام سپری می‌کنیم. با این حال بسیاری از ما استفاده خود از این نرم‌افزار را تنها به ارسال پیام محدود کرده‌ایم و از قابلیت‌های بی‌شمار آن خبر نداریم. یکی از قابلیت‌های این نرم‌افزار که مدتی نیز از ارائه آن می‌گذرد امکان گذاشتن فیلترهای بامزه و شاد برای صورت است. نمونه مشابه چنین قابلیتی بیشتر در نرم‌افزارهای اسنپ چت و اینستاگرام دیده شده است. بااین‌وجود باید بدانید که این امکان هم‌اکنون برای نرم‌افزار تلگرام نیز در دسترس است و شما می‌توانید با قرار دادن فیلترهای زیبا بر روی صورت خود و ارسال آن به دوستانتان لحظات شادی را با یکدیگر داشته باشید.

برای استفاده از قابلیت فیلتر چهره در نرم‌افزار تلگرام می‌بایست مراحل زیر را طی کنید:

  1. نرم‌افزار تلگرام را به آخرین نسخه موجود به‌روزرسانی کنید.
  2. وارد صفحه گفتگوی شخص مورد نظر شوید از آنجا آیکون ارسال فایل را انتخاب کنید.
  3. با ورود به گالری تلفن همراهتان تصویر مورد نظر خود را انتخاب کرده یا عکسی جدید بگیرید.
  4. پس از انتخاب تصویر با انتخاب گزینه قلم وارد بخش ادیت بشوید.
  5. بر روی آیکون صورتک مربعی خندان کلیک کنید.
  6. در صفحه باز شده به تعداد زیادی از فیلتر‌های چهره دسترسی خواهید داشت. با کلیک بر روی هرکدام می‌توانید آن را در تصویر خود قرار دهید.
  7. در آخر بر روی گزینه Done کلیک کنید.
  8. اکنون با کلیک بر روی دکمه ارسال و انتخاب گزینه Send، می‌توانید تصویر همراه فیلتر‌تان را ارسال کنید و از فیلتر صورت در تلگرام استفاده کنید.

به‌این‌ترتیب می‌توانید از امکان رایگان فیلتر صورت در تلگرام استفاده کرده و ارتباط خود را دوستانتان را وارد مرحله‌ای جدید از هیجان کنید. البته به یاد داشته باشید که شما به‌عنوان یک شهروند در قبال استفاده مناسب و اخلاق مدارانه از این نرم‌افزار، مسئول هستید و می‌توانید با بهبود فرهنگ مصرف، به بهبود جامعه کمک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا